Maturzyści zakończyli rok szkolny

Strefa FM Piątek, 27 kwietnia 20182 6188
Dla wszystkich uczniów klas maturalnych piątek (27.04) to ostatni dzień szkoły. Wszyscy trzecioklasiści spotkali się ostatni raz z całym gronem pedagogicznym, by oficjalne zakończyć rok szkolny i stać się absolwentami.

Ładuję galerię...

Zakończenie roku szkolnego to ważne wydarzenie zarówno dla uczniów, jak i wszystkich nauczycieli. - Trzy lata temu witałam tych uczniów w murach szkoły. Nie było łatwo, oprócz radości było dużo pracy, trudu i wysiłku. Mam nadzieję, że zaowocuje to na egzaminach maturalnych. Liczę na to, że wszyscy uczniowie będą bardzo dobrze wspominać licealne lata. Przed nimi kolejny etap życia, nowej drogi ku indywidualnemu rozwojowi. Mam nadzieje, że doświadczenia, które uczniowie zdobyli w naszej szkole pomogą im uwierzyć w siebie i dadzą siłę i wiarę. Bardzo bym chciała, aby każdy absolwent szkoły pamiętał słowa profesora Władysława Bartoszewskiego: "Warto być przyzwoitym" - powiedziała Bożena Janowska, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.

 

A jak ostatni dzień w liceum przeżywają sami uczniowie? - Ciężko mi uwierzyć, że już zleciały te 3 lata. Przez ten czas bardzo zżyłam się zarówno z innymi uczniami, jak i nauczycielami. Aż szkoda odchodzić, tym bardziej, że za kilka dni rozpoczynają się egzaminy maturalne. Do samej matury czuję się dobrze przygotowana, chociaż nie ukrywam, że trzeba będzie jeszcze trochę powtórzyć. Najbardziej stresuję się przed egzaminami ustnymi, z pozostałymi myślę, że nie będzie problemu. Najważniejsze to myśleć pozytywnie - powiedziała Adrianna Witkowska z II LO w Piotrkowie.

 

Maturzyści mają jeszcze kilka dni, by nabrać sił przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości. W tym roku maturalny maraton będzie trwał od 4.05 do 23.05.

 

TU zobaczysz jak wyglądało zakończenie roku szkolnego dla maturzystów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

matura ~matura (Gość)27.04.2018 22:29

Powodzenia .Dacie radę.!!! Glowa do góry.Zero stresu.

20


Ania11345 ~Ania11345 (Gość)27.04.2018 16:15

Powodzenia na maturach! :)

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat