Mateusz Bernatek na ostatniej prostej przed mistrzostwami świata

ePiotrkowRegion Czwartek, 29 sierpnia 20190 1963
Polscy zapaśnicy uczestniczą w zgrupowaniu reprezentacji Polski, które trwa w Spale. Za kilka dni wylecą do Kazachstanu, gdzie odbędą się kolejne mistrzostwa świata w zapasach. Szansę na medal podczas tej imprezy ma zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek.

Ładuję galerię...

Wcześniej w zgrupowaniu uczestniczyli także inni piotrkowscy zapaśnicy, Jacek Tomaszewski oraz Bartosz Skóra, w tej chwili zostali tam jednak tylko ci, którzy wezmą udział w najważniejszej w tym roku imprezie oraz ich sparingpartnerzy.

 

 - Będziemy trenować w Spale do 4 września, dwa dni później polecimy do Kazachstanu. Mateusz jest do tej imprezy bardzo dobrze przygotowany fizycznie, jeśli psychicznie również podoła, może powalczyć o medal - ocenia Piotr Stępień, który w Spale pomaga naszemu selekcjonerowi Włodzimierzowi Zawadzkiemu w przygotowaniu polskich zapaśników.

 

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Zapasach odbędą się 14 – 22 września w Kazachstanie w Nur-Sułtan, zawodnicy będą rywalizować w obiekcie Barys Arena.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat