artykuł partnerski

Materace Piotrków - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Czwartek, 15 kwietnia 2021 639
Wygodny materac do spania to klucz do wypoczętego ciała, doskonałego samopoczucia, większej wydolności, a nawet koncentracji w ciągu dnia! Szukasz dobrego materaca w Piotrkowie? Pomożemy ci! Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie i dlaczego materace Hilding Anders cieszą się największą popularnością w całej Polsce!

Kupno materaca: zwróć uwagę na stopień twardości

 

To, czy rano wstaniemy wypoczęci, zależy od twardości materaca. Producenci, ułatwiają nam wybór, wprowadzając czterostopniową skalę twardości materacy, oznaczając je symbolami H1, H2, H3 lub H4. Co oznaczają?

 

  • H1 - miękkie materace, dla osób do 60 kg (w tym dla dzieci),
  • H2 - średnio miękkie materace, dla osób o wadze od 50 do 80 kg,
  • H3 - średnio twarde materace, dla osób o wadze od 80 do 100 kg,
  • H4 - twarde materace, dla osób o wadze powyżej 100 kg.

 

Jednym z twardszych materacy w ofercie Hilding jest materac Modern. Ma dwa poziomy twardości: po jednej stronie tworzy go twarda pianka hybrydowa, po drugiej – pianka HR. To materac idealny dla użytkowników o podwyższonej wadze, nawet do 140 kg! Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź Piotrków materac na Materacepiotrkow.eu lub poznaj ofertę online z innej części Polski, np. Piła materac na Materacepila.eu

 

 

Kupno materaca: zwróć uwagę na wkład. Sprężynowy czy piankowy?

 

Wybór między sprężynowym i piankowym materacem to częsty dylemat. Hilding Anders oferuje ci zarówno modele z innowacyjnymi sprężynkami typu pocket, jak i materace z nowoczesnej, wytrzymałej pianki. Poznaj je!

 

Materace kieszeniowe i multipocket, to sieć sprężyn, każda w oddzielnej kieszeni. Warto wiedzieć, że w materacach multipocket jest ich niemal dwa razy więcej. Do kultowych należy Hilding Flamenco. Jego wkład to doskonałe podparcie i odciążenie ciała.

Materace piankowe Hilding to zawsze wygodny sen! Poznaj np. materac z pianki termoelastycznej Hilding Salsa, który dopasowuje się do twojej pozycji snu, niwelując napięcia mięśni, byś po obudzeniu był naprawdę zrelaksowany!

 

 

Innowacja Hilding - dwa rodzaje podłoża w jednym materacu!

 

Kupujesz materac Hilding w Piotrkowie i nie możesz zdecydować sie na jeden rodzaj twardości? Nie musisz! Po prostu wybierz model dwustronny! Zyskujesz dwa razy więcej, czyli dwa różne rodzaje podłoża do spania. Dzięki temu, jeśli masz ochotę wyspać sie na nieco twardszym materac - po prostu go odwracasz! To zdecydowanie podnosi poczucie komfortu. Przykładem materaca dwustronnego jest np. wysokoelastyczny Hilding Conga, zbudowany aż z czterech rodzajów pianek.

 

Materac Conga ma po jednej stronie wkładu wysokoelastyczną piankę HR zestawioną z warstwą chłodzącej, komfortowej pianki FloFom, zaś po drugiej stronie jest wypełniony wysokoelastyczną pianką VelvetTouch, wzbogaconą w strefie naszych ramion o termoelastyczną piankę Visco, która reaguje na temperaturę ciała śpiącego, by dopasować się do niego i dać przyjemne poczucie otulenia.

 

Dzięki Hilding Conga możemy wybierać, na której stronie śpimy, w zależności od tego, czego akurat potrzebuje nasze ciało i kręgosłup. Więcej o zaletach pianek, a także o tym, w jaki sposób dobry materac do spania wpływa na nasze zdrowie i układ szkieletowy, mięśniowy, a nawet sercowo-naczyniowy przeczytasz na stronie zdrowykregoslup.pl.

Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat