Masz elektrośmieci - oddaj Ekoiskierkom!

Tydzień Trybunalski Piątek, 14 marca 20140 3198
Uczennice z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzinie Prywatnym tworzące pięcioosobowy zespół ekologiczny „Ekoiskierki” wraz ze swoją opiekunką panią M. Tomaszewską przystąpiły do konkursu „Aktywni dla klimatu”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. „Zmieniaj nawyki - nie klimat!”.

Kampania ma upowszechnić wiedzę na temat zmian klimatycznych. W drugim etapie konkursu uczennice organizują zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) oraz zużytych baterii, która odbędzie się 27 marca 2014 roku na terenie Gimnazjum w Wodzinie Prywatnym (ulica Szkolna 1, gmina Tuszyn) w godzinach 9.00 - 16.30.
- „Ekoiskierki” zwracają się z wielką prośbą do wszystkich mieszkańców, którzy mają i chcą się pozbyć niepotrzebnych sprzętów elektrycznych lub elektronicznych, aby, chroniąc klimat, przywieźli je do Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzinie Prywatnym – zachęca M. Tomaszewska.
W sprawie zbiórki można się też kontaktować pod numerem telefonu 42/614-32-19.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat