Maseczki od piłkarzy Polonii

ePiotrkow Czwartek, 23 kwietnia 202010 4477
Piłkarze PKS Polonii Piotrków rozdawali maseczki ochronne mieszkańcom miasta. W środę (22 kwietnia) rano poloniści spotkali się z piotrkowianami na ulicy Sulejowskiej i na osiedlu Wyzwolenia. Akcja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

Ładuję galerię...

- Razem z zawodnikami i zarządem podjęliśmy decyzję o zebraniu pieniędzy i zakupieniu około 300 maseczek. To w związku z panującą obecnie epidemią koronawirusa. Zainteresowanie było na tyle duże, że maski rozeszły się w 10 minut. Jeśli byłoby ich więcej, bez wątpienia również sprawnie udałoby się je przekazać. W organizacji tego przedsięwzięcia wsparł nas sponsor - mówił Błażej Różycki, dyrektor sportowy Polonii. Maseczki rozdawali mieszkańcom Wiktor Jagodziński, Kacper Zimny, kapitan zespołu Mateusz Jakubiak oraz działacze.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.04.2020 11:18

Chyba niewiele mieli bo się nie załapałem a co mecz bylem

20


eee ~eee (Gość)23.04.2020 15:50

a konkordia co daje??????

04


gość ~gość (Gość)23.04.2020 22:25

A czy zgromadzenie było zgodne z prawem? Redakcja chyba powinna zgłosić to do prokuratury.
Typowy przykład kibica poloni (tak jak wyborcy pisu), nie z nami to z Concordii (Nie z nami to z po)! Działacie? To dzialajcie I skupcie się na swojej rajskiej, chojniakowej wyspie bo czas tej radości pozostał krótki.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat