Maria Paszyńska odwiedzi piotrkowską bibliotekę

ePiotrkow Środa, 24 kwietnia 20190 1334
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Paszyńską, pisarką, felietonistką oraz autorką serii wydawniczej „Owoc granatu”. W najbliższy czwartek (25 kwietnia) o 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29.
fot.: YT Publicat SA Grupa Wydawnicza

Maria Paszyńska to varsavianistka, prawniczka i orientalistka, która zajmuje się głównie tworzeniem powieści historycznych. Jej cykle wydawnicze to nie tylko „Owoc granatu”, ale także „Cień Sułtana” i „Warszawski niebotyk”.

 

Autorka poza literaturą zajmuje się również prawem gospodarczym. Ideą przewodnią jej pisarstwa jest dialog międzyreligijny. Jest chrześcijanką z wyboru, ale chodziła do żydowskiej podstawówki i studiowała islam.

 

Spotkanie będzie poświęcone promocji najnowszej, trzeciej już części cyklu „Owoc granatu” zatytułowanej „Świat w płomieniach”, która od dziś (24 kwietnia) dostępna jest w księgarniach.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat