Marek Potrzebowski nie jest już prezesem PSM

ePiotrkow Wtorek, 03 sierpnia 202136 6449
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie miała nowy zarząd. Rada Nadzorcza odwołała bowiem prezesa Marka Potrzebowskiego i ogłosiła konkurs na to stanowisko. Wybierze także nowego wiceprezesa.

- Rada uzasadniła swój wybór nabyciem przeze mnie wieku emerytalnego – powiedział nam były prezes Marek Potrzebowski. Piotrkowską Spółdzielnią Mieszkaniową do czasu wyłonienia nowych władz kieruje Jolanta Patryarcha, dotychczasowa zastępca.

 

Zgłoszenia na stanowiska prezesa i wiceprezesa przyjmowane były do piątku 30 lipca. Nie wiadomo kiedy poznamy zwycięzców konkursu, ponieważ z przewodniczącym Rady Nadzorczej Ryszardem Mękarskim nie udało się nam skontaktować.

 

Marek Potrzebowski kierował PSM od lipca 2015 roku. Obecnie Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada w swoich zasobach ok. 6800 mieszkań.

 


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)02.09.2021 20:50

Od miesiąca nie potrafią usunąć wody w piwnicy na Nałkowskiej do której nie można wejść. Mają to gdzieś firma zewnętrzna którą przyjeżdża do usterki wzrusza ramionami i każe dzwonić do spółdzielni-cyrk na kółkach a pani że spółdzielni do nich .Zero odpowiedzialności - Wstyd!!!

20


stefan ~stefan (Gość)15.08.2021 23:00

I bardzo dobrze,ktoś w końcu ten beton skruszył,teraz powinna zajęć sie nim prokuratura !

31


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.08.2021 22:00

A ile pan prezes wziął odprawy , może ktoś się do tego odnośnie?

51


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)07.08.2021 22:58

Kto wyłączył oświetlenie przy bloku II c ul. Słowackiego???

32


Pańcia ~Pańcia (Gość)03.08.2021 17:22

Gorszego prezesa, niż prezes Karusi to nie ma w całej Polsce. Rada Nadzorcza Karusi toleruje nieróbstwo prezesa i ma w głębokim poważaniu interes mieszkańców tej spółdzielni.

180


PSM ~PSM (Gość)03.08.2021 19:52

Najgorsza spółdzielnia jaka może być

212


go?ć_lokator ~go?ć_lokator (Gość)04.08.2021 17:20

A co z innymi prezesami w spółdzielniach,przyrośli do foteli?Może najwyższy czas na zmiany?

140


też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)04.08.2021 09:07

A swoją drogą to w PSM w tym roku i SMiS w ub. roku upłynęły kadencje rad nadzorczych. Pandemia pandemią, ale w ub roku w PSM zebranie się odbyło. A pani gł. księgowa w Słowackim to powinna być na emeryturze od co najmniej 15 lat. Na emeryturze może i jest ale pracuje dalej. Tematy dla redakcji.

170


Prezes ~Prezes (Gość)04.08.2021 00:15

Tą drogą dziękuję wszystkim mieszkańcom PSM za współpracę, czasami bywała trudna (ale kto powiedział, że będzie łatwo) ale były też podziękowania i miłe chwile.
Uzupełniająco do słów Pana Redaktora dodam, że oprócz wieku emerytalnego powodem odwołania była też restrukturyzacja tzn. odmłodzenie zarządu, a oficjalnie "utrata zaufania" - sformułowanie wytrych.
Dodam, że Spółdzielnia jest w bardzo dobrej sytuacji finansowo - gospodarczej czego dowodem są opinie biegłych rewidentów i lustratora.
Oczywiście dalej będę działał społecznie w Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) i Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP).
Dziękuję j. za życzenia i dobre rady. Pewnie, choćby częściowo z nich skorzystam.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
Marek Potrzebowski

514


emeryt ~emeryt (Gość)03.08.2021 21:57

Wspaniała wiadomość. Oby tylko wybrano właściwego człowieka, który będzie dobrze zarządzał spółdzielnią.

161