Marcin Daniec: Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócę do Radomska

Strefa FMRadomsko Niedziela, 02 czerwca 20194 4689
Co najmniej kilkanaście tysięcy osób bawiło się podczas tegorocznych Dni Radomska, w sobotę na scenie wystąpili m.in. Gromee i Strachy na Lachy, a w niedzielę Marcin Daniec, którego widzowie nie chcieli wypuścić ze sceny, a także Elektryczne Gitary i Coma. Taki dobór artystów sprawił, że do Parku Solidarności przyszli i przyjechali nie tylko radomszczanie, ale także mieszkańcy okolicznych miast i miejscowości, również piotrkowianie.

Ładuję galerię...

W sobotę impreza zakończyła się przed północą, a w niedzielę rozpoczęła się już o 13.00, wtedy oficjalnie otwarto aleję motoryzacji, czyli zlot pojazdów zabytkowych, przygotowany przez członków Klubu Weterani Szos Radomsko. Podczas zlotu można było podziwiać 100 samochodów i motocykli, w tym m.in. Cadillaca Fleetwooda, wyprodukowanego w 1959 roku. Jego właściciel odebrał zresztą puchar prezydenta Radomska za najładniejszy samochód zlotu.

 
- Pięć lat go remontowałem, wyprodukowano tylko 710 sztuk, w Polsce słyszałem jeszcze o dwóch takich egzemplarzach, to świadczy o tym jak trudno znaleźć taki samochód. Dopiero dwa tygodnie temu wyjechałem nim na ulicę. Ten samochód mnie zszokował, w zasadzie od 16 roku życia handluję samochodami i jeździłem już różnymi autami, najdroższymi, najtańszymi, starszymi i nowszymi, ale jazdę tym samochodem mogę porównać tylko do pływania jachtem – powiedział nam Wojciech Kowalczyk.

 
Z kolei młodsi radomszczanie bardzo chętnie wzięli udział w eksplozji kolorów, obrzucając się kolorowymi proszkami holi. Później na scenie pojawił się zespół She only lies, a następnie gości przez ponad godzinę rozśmieszał Marcin Daniec. Ponadto wystąpiły także Elektryczne Gitary i Coma.

 
- Bardzo się cieszymy, że tyle osób postanowiło się bawić razem z nami podczas tegorocznych dni Radomska, zawsze staramy się być bardzo gościnni, bo chcemy wspólnie spędzać czas. Staraliśmy się także zaprosić takich artystów, których lubią słuchać zarówno starsi, jak i młodsi – podsumowała Małgorzata Kańska-Kipigroch, wiceprezydent Radomska.

 
Patronem medialnym imprezy było Radio Strefa FM Piotrków.

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.06.2019 15:38

A kto to ten Daniec?

21


gość ~gość (Gość)03.06.2019 11:18

Ale po co wracać do Radomska? Przeciez tam psy tyłkami szczekają a wrony zwracają.

17


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat