Mamrot po raz piąty

Strefa FM Poniedziałek, 04 lutego 20191
Piąty raz z rzędu siatkarze zespołu Mamrot Wilkowyje wywalczyli Puchar Chrobrego, tegorocznych zwycięzców poznaliśmy w niedzielę, 3 lutego. Wśród pań zwyciężyły reprezentantki zespołu Libero Czarnocin, które zdetronizowały dotychczasowe mistrzynie, czyli uczennice I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

W finale mężczyzn zawodnicy Mamrota Wilkowyje pokonali swoich rywali z zespołu Zelek Voley Team 2:0. Trzecie miejsce zajął szczercowski Kombajn. Wśród pań o tytuł ostatecznie walczyły trzy drużyny, oprócz dwóch już wymienionych, w gronie tych najlepszych znalazła się ostatecznie także APS Opoczno. W ostatnim meczu zawodniczki z Czarnocina pewnie pokonały dotychczasowe mistrzynie z Piotrkowa Trybunalskiego 2:0 i wygrały cały turniej. Na drugim miejsce uplasowała APS Opoczno, a na trzecim I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Justyna Sagan (Libero Czarnocin), a najlepszym zawodnikiem Jakub Chęciński (Mamrot Wilkowyje).

W tegorocznym turnieju, który tradycyjnie zorganizowano w piotrkowskiej hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza 10/12 wzięło udział 28 zespołów (19 męskich i 9 żeńskich). Za rok odbędzie się już 10., jubileuszowa edycja tej imprezy.