Mamrot po raz piąty

Strefa FM Poniedziałek, 04 lutego 20191 3281
Piąty raz z rzędu siatkarze zespołu Mamrot Wilkowyje wywalczyli Puchar Chrobrego, tegorocznych zwycięzców poznaliśmy w niedzielę, 3 lutego. Wśród pań zwyciężyły reprezentantki zespołu Libero Czarnocin, które zdetronizowały dotychczasowe mistrzynie, czyli uczennice I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

W finale mężczyzn zawodnicy Mamrota Wilkowyje pokonali swoich rywali z zespołu Zelek Voley Team 2:0. Trzecie miejsce zajął szczercowski Kombajn. Wśród pań o tytuł ostatecznie walczyły trzy drużyny, oprócz dwóch już wymienionych, w gronie tych najlepszych znalazła się ostatecznie także APS Opoczno. W ostatnim meczu zawodniczki z Czarnocina pewnie pokonały dotychczasowe mistrzynie z Piotrkowa Trybunalskiego 2:0 i wygrały cały turniej. Na drugim miejsce uplasowała APS Opoczno, a na trzecim I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Justyna Sagan (Libero Czarnocin), a najlepszym zawodnikiem Jakub Chęciński (Mamrot Wilkowyje).

 

W tegorocznym turnieju, który tradycyjnie zorganizowano w piotrkowskiej hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza 10/12 wzięło udział 28 zespołów (19 męskich i 9 żeńskich). Za rok odbędzie się już 10., jubileuszowa edycja tej imprezy.

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.02.2019 14:13

Gratulacje :)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat