Mały Konkurs Recytatorski w tym roku w wersji online

ePiotrkow Poniedziałek, 01 czerwca 20200 676
Tegoroczna edycja Małego Konkursu Recytatorskiego będzie miała formułę online. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie na zgłoszenia młodych uczestników czeka do piątku, 5 czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się tydzień później, 12 czerwca.

Ładuję galerię...

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie jest od lat organizatorem Małego Konkursu Recytatorskiego. W tym roku pomimo nowej sytuacji MOK nie rezygnuje z tego konkursu. Ogłasza wersję online i zaprasza od udziału uczniów szkół podstawowych, którzy lubią recytować i dobrze czują się przed kamerą. Zamiast stawać na scenie… będą oni musieli stanąć przed kamerą, ponieważ warunkiem zgłoszenia do konkursu jest nagranie jednego wiersza i przesłanie go na adres mailowy: merytoryczny@mok.piotrkow.pl. Czas prezentacji to od półtorej do trzech minut.

Do nagrania należy dołączyć: imię, nazwisko i wiek recytatora, tytuł i autora wiersza oraz numer telefonu rodzica lub opiekuna. Do każdego nagrania musi być także dołączona podpisana klauzulę informacyjną RODO. Na zgłoszenia MOK czeka do 5 czerwca ! Szczegóły w regulaminie na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat