ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Malutkie Resort, malutkie tylko z nazwy

Poniedziałek, 03 grudnia 2018 4554
Malutkie Resort to ponad 20 hektarowy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w nieodkrytej turystycznie Polsce centralnej. Zaledwie 40 km na południe od Piotrkowa Trybunalskiego na skraju kilkusethektarowych leśnych kompleksów znajduje się miejscowość Malutkie.

Ładuję galerię...

Na jej uboczu „zaciszny azyl” jak często określają nas stali bywalcy. Regionalna kuchnia łódzka, kilkanaście atrakcji (m.in. stadnina koni, gokarty, park linowy, paintball, sala zabaw dla dzieci). Oraz 70 miejsc noclegowych w pokojach i drewnianych domkach zorientowanych na detale. Malutkie Resort to idealne miejsce na niedzielny obiad z rodziną w pięknej scenerii otaczającego lasu. Z myślą o najmłodszych 2 miesiące temu uruchomiliśmy najnowszą i największą salę zabaw dla dzieci w okolicy. Malutkie Fun Park to ponad 800 metrów do zabawy w tym 4-poziomowy figloraj, baseny z kulkami, dmuchańce, trampoliny, ściana wspinaczkowa, tor ninja, automaty do gier, postacie z bajek. Organizujemy urodziny, wycieczki szkolne. Na miejscu bistro i pizzeria. Malutkie Fun Park znajdź nas na fb lub zadzwoń 44 68 111 88. Na Hasło Radio Strefa Fm upominek gratis.

 

Malutkie, k / Radomska. Zaprasza. Tylko 20 minut od Piotrkowa.


Zainteresował temat?

4

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat