Malarstwo to jej pasja

ePiotrkow Piątek, 06 grudnia 20192 2523
„Malarstwo to moja pasja”- pod takim tytułem 5 grudnia w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Teresy Janochy.

Ładuję galerię...

Martwe natury, pejzaże pól i lasów czy kompozycje kwiatowe, wszystko to w ciepłych, niemal słonecznych barwach - takie są obrazy, które Teresa Janocha zaprezentowała na swojej pierwszej, indywidualnej wystawie. Artystka dosłownie zabrała gości wernisażu do swojego świata, ponieważ obrazy często przedstawiają otaczający ją na co dzień krajobraz i przyrodę. Ulubione techniki malarki to akryl i olej i takie też malarstwo prezentowane na tej wystawie.


Teresa Janocha jest emerytowanym nauczycielem szkoły podstawowej, gdzie uczyła przedmiotów przyrodniczych. Ukończyła kierunki rolniczy i pedagogiczny w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Malarstwo traktuje jako wspaniałą przygodę i wielką pasję. Działa także społecznie w stowarzyszeniu Trzepnica. Wielokrotnie brała udział w plenerach malarskich, organizowanych przez to stowarzyszenie. Od 2014 uczestniczy w warsztatach plastycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK organizowanych w ramach Klubu Seniora. Tu doskonali swój warsztat pod okiem instruktor Elżbiety Abratkiewicz.

 

 

 

 

(materiały OEA MOK Piotrków) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

edytka89 ~edytka89 (Gość)08.12.2019 20:52

cudowna pasja! w sam raz na konkurs empiku :D słyszał ktoś o nim? można wygrać realizację pasji o wartości do 2tys, więc w sam raz na kurs czy coś w tym stylu... ja zgłoszenie wysłałam a jak ktoś dopiero o nim sie dowiedział to ma czas do końca dnia...

20


Michał Janocha Michał Janocharanga06.12.2019 20:44

Byliśmy:) pozdrawiamy!!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat