Malarski spacer po Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 07 marca 20190 770
Zapraszamy do Galerii „U Panien” na malarski spacer po Piotrkowie widzianym oczami Andrzeja Hoffmana.

Andrzej Hoffman urodził się, uczył, studiował w Łodzi. Ale od wielu już lat mieszka w Piotrkowie i tu pracuje twórczo. W jego twórczości – akwarelach, rysunkach i obrazach olejnych – dominuje tematyka piotrkowska. Artysta jest bardzo uważnym i wrażliwym obserwatorem miasta.

 

Prezentowane na wystawie prace to malarska opowieść o naszym mieście – o jego pięknych zabytkach i ciekawych zaułkach. Opowieść zapisaną na płótnach pędzlem i farbą olejną – barwną plamą, światłem i cieniem.

 

Wystawa prezentowana będzie od 10 marca do 3 kwietnia, a na wernisaż zapraszamy w niedzielę 10 marca o godz. 18.00. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

 

 

(materiały: Centrum idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie) 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat