Mała Tosia obdarowana prezentami

Strefa FM Sobota, 04 stycznia 201412 5895
Moc prezentów otrzymała mała Tosia Ungier, pierwsze dziecko, które urodziło się w tym roku w Piotrkowie.

W piątek rano Tosię i jej rodziców odwiedzili w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika samorządowcy, przedstawiciele szpitala oraz komendant piotrkowskiej straży pożarnej - Włodzimierz Kapiec. Od tego ostatniego dziewczynka otrzymała materac pielęgnacyjny, pampersy oraz kocyk. Członek zarządu województwa łódzkiego - Dariusz Klimczak oraz dyrektor szpitala - Marek Konieczko podarowali fotelik do przewożenia dzieci, a Wójt gminy Moszczenica - Marceli Piekarek, gospodarz gminy, w której mieszkają rodzice, przekazał czek na tysiąc złotych.

 

3 stycznia prezent otrzymał także pierwszy urodzony w tym roku piotrkowianin, który przyszedł na świat w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej przy ulicy Roosevelta. Krystian Jonczyk urodził się 1 stycznia o 20.45.  Wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek wręczył szczęśliwym rodzicom chłopca czek na dwa tysiące złotych.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bmw ~bmw (Gość)05.01.2014 22:03

"Al-Bundy" napisał(a):

"Al-Bundy" napisał(a):


bardzo dobry pomysł hahahaha

00


komentator ~komentator (Gość)05.01.2014 12:10

A co z piotrkowianinem, który urodził się w Łodzi jako pierwszy w Polsce o 0:01 i to przez naturalny poród?
Pozdrawiam świeżo upieczonych rodziców!

00


luzik ~luzik (Gość)04.01.2014 22:50

Co się stało z moim komentarzem?
Jak redaktor-moderator wstydzi się albo boi pewnego słowa, to niech do zastąpi sformułowaniem "po jasnego grzyba" i będzie gut.
A tak znowu trzeba podejrzewać o celowe przetrzymywanie komentarza albo wręcz o cenzurę!

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)04.01.2014 22:04

Dla "równowagi" proponuję obdarowywać też prezentami pierwszych noworocznych denatów. Nagrodą może być orkiestra pogrzebowa, albo nagrobek.
:)

10


luzik ~luzik (Gość)04.01.2014 21:10

Kilka lat temu zadzwoniłem do odpowiedniej osoby z pytaniem: "czy Krzysztof lubi dzieci?". Wytłumaczyłem, że pierwszy piotrkowianin w roku, że za parę groszy można ubić podwójny interes, bo rodzina w sumie potrzebująca, a splendor może być z tego, że hej! No i chwyciło ... Tym bardziej, że wskazywałem na przykład ówczesnego prezydenta Łodzi, który w podobnych sytuacjach bywał strasznie "hojny" (szczery Maciek z cudzego worka, nie?).
Odpowiedź była bardzo szybka - temat został kupiony, a na ówczesnego pierwszego piotrkowianina i jego rodziców spłynął deszcz zaszczytów i atrakcji. I wierzcie, było tego duużżoo więcej, niż się spodziewaliśmy.
Cieszy mnie więc, że nowa świecka tradycja , którą powołałem do życia wraz z łasym na błysk fleszy panem prezydentem Chojniakiem, tak bardzo przyjęła się w samym Piotrkowie oraz, że grono jej wyznawców stale powiększa się o nowe okazy (pan wójt, pan z zarządu, a nawet - cholera wie czemu - pan strażak). O panu dyrektorze szpitala nawet nie wspomnę, bo gość to długodystansowiec - pamiętacie jak "nagradzał" dziewczynę, która ratowała własnego dziadka.
Mamy zatem dowód, że wyrażane wówczas przeze mnie opinie o wyborczo-politycznej hucpie realizowanej przez pana dyrektora, nie były wyssane z palca.
Ciekawe, czy komentatorzy, którzy tak chętnie pluli wtedy na mnie swoim jadem, teraz walną się w piersi?
PS. gratulacje i życzenia wszystkiego dobrego dla malucha i jej rodziców.

00


YARO ~YARO (Gość)04.01.2014 19:41

"Leito" napisał(a):
To ciekawe, jedno dostało 2000 a drugie 1000


a czy moje też dostanie? urodziło się 2 miesiące temu?

00


mama ~mama (Gość)04.01.2014 14:51

Wszystkie dzieci powinny byc przez wladze rowno traktowane !!! Gratulacje dla rodzicow

00


moolo ~moolo (Gość)04.01.2014 14:46

szukam, szukam, i co .... Marek Mazur, gdzie jest Marek Mazur, zdjęcia bez niego to zdjęcia do niczego :)

00


Vudu ~Vudu (Gość)04.01.2014 14:06

A ta kas to część becikowego, czy co...

00


Leito ~Leito (Gość)04.01.2014 11:57

To ciekawe, jedno dostało 2000 a drugie 1000, dlatego że gorsze, bo akurat spoza Piotrkowa....

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat