Maksymilian Danielak mistrzem Polski

ePiotrkow Poniedziałek, 22 maja 20173 7031
Życiowy sukces odniósł zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w badmintonie, które odbyły się Białymstoku, piotrkowianin zdobył złoty medal w grze podwójnej, grając w parze z Dominikiem Kwintą (UKS KSBad Kraków).
Fot.: Facebook.com/KKS Ruch Piotrków Trybunalski

W finale złoci medaliści pokonali parę Jan Franczak/Piotr Tomaszewski (UKS Morawica) 2:0. Do złotego medalu w deblu Maksymilian dorzucił brązowy medal w grze pojedynczej, przegrywając w półfinale z reprezentantem Hubala Białystok, Dawidem Perkowskim 0:2. To trzeci medal Maksa podczas imprezy tej rangi, w ubiegłym roku piotrkowianin wywalczył brąz w grze podwójnej, grając w parze z Adrianem Krawczykiem (UKS Korona Pabianice).

 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fan ~Fan (Gość)23.05.2017 04:53

Gratulacje Maks!

20


ja ~ja (Gość)22.05.2017 21:45

Gratulacje !!!

20


kija ~kija (Gość)22.05.2017 20:01

znów ta napinka .................

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat