Magia fotografii w OEA MOK

MOK Piotrków Piątek, 28 lutego 20200 1272
„Bliżej niż myślisz" to wystawa fotografii Roberta Michalika, której wernisaż odbył się w czwartek (27 lutego) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Prezentowany zbiór zdjęć to fotografia krajobrazowa.

Ładuję galerię...

Robert Michalik zabiera publiczność w bajkowy niemal świat widziany okiem aparatu, bo takie właśnie są zdjęcia prezentowane na wystawie. Czasami aż trudno uwierzyć, że takie bajkowe krajobrazy znajdują się w naszej okolicy. Jak się okazuje, nie trzeba wybierać się w dalekie podróże, aby nacieszyć oko tak wspaniałymi widokami. Na ekspozycję składa się kilkanaście wielkoformatowych zdjęć. Znajdziemy tam kolorowe obrazy, ale także zdjęcia zachowane w bieli, czerni i szarości.

 

Fotografik zawodowo zajmuje się grafiką komputerową, a fotografia jest jego pasją od kilku lat. Wszystko zaczęło się od makrofotografii i fotografii krajobrazowej. W swoim dorobku ma kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych. Robert Michalik ma także nadzieję, że jego prace zmotywują do działania innych miłośników tego fascynującego hobby.


Wystawę można oglądać do 11 marca w godz. 9.00 - 18.00 w OEA MOK, ul. Słowackiego 13 w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat