Magda Bożyk zaśpiewa w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 22 lutego 20190 1545
Magda Bożyk z zespołem wystąpi przed piotrkowską publicznością. Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00 w salach piotrkowskiego muzeum.
fot.materiały organizatora

Na scenie oprócz wokalistki pojawią się Marcin Dyjak (harmonijka ustna), Tomek Kobiela (gitara elektryczna), Radek Kopeć (gitara basowa), Jarema Pogwizd (instrumenty klawiszowe i fortepian) i Michał Tincel (perkusja). - Zagramy nasze autorskie utwory z najnowszej płyty "Traces" i piosenki z pierwszego albumu "Yearning". Z Piotrkowem łączą nas bardzo miłe więzi. Oprócz Zygmunta Starego (bo przyjeżdżamy z Krakowa), to nie możemy zapominać o Martynie Kwiatkowskiej (która pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego), ponieważ to dzięki niej powstał nasz pierwszy klip. Z trybunalskim grodem łączy nas także Rafał Samborski, piotrkowianin, który współtworzył z nami pierwszą płytę - mówiła Magda Bożyk.

 

Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat