Mack Brandon poprowadzi tegoroczne warsztaty przed Koncertem Chwały

Strefa FM Wtorek, 28 maja 20190 1307
Koncert Chwały już na stałe wpisał w się kalendarz piotrkowskich wydarzeń kulturalnych. Tradycyjnie, występ poprzedzony będzie warsztatami wokalnymi, które w tym roku poprowadzi Mack Brandon, dyrygent jednego z amerykańskich chórów konferencyjnych. Warsztaty odbędą się od 14 do 16 czerwca, natomiast sam koncert 20 czerwca, początek o godzinie 18.00 w miejskim amfiteatrze.

W tym roku podczas Koncertu Chwały, wokaliści będą prezentować pieśni uwielbienia w języku polskim oraz w języku angielskim. To za sprawą gościa specjalnego, który przyjedzie do Piotrkowa Trybunalskiego aż z New Jersey. -Tradycyjnie występ poprzedzony będzie dwudniowymi warsztatami wokalnymi, które poprowadzi Mack Brandon. Jest on założycielem i dyrygentem 90-głosowego chóru konferencyjnego, z którym koncertował po całej Ameryce. Dzień przed koncertem dołączą do nas profesjonalni muzycy. - mówiła Justyna Jędrusik, nauczyciel śpiewu w Piotrkowie Trybunalskim, która będzie czuwała nas repertuarem w języku polskim. 

 

Każdy kto chciałby wziąć udział w warsztatach, może to zrobić na stronie internetowej www.koncertchwaly.pl

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat