Maciej Miecznikowski zaśpiewał dla piotrkowian

Strefa FM Sobota, 12 stycznia 20190 3427
Tłumnie zgromadzona publiczność w Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie mogła posłuchać wyjątkowego koncertu Macieja Miecznikowskiego. Artysta znany m.in. z zespołu Leszcze zaprezentował bożonarodzeniowy repertuar. Nie zabrakło więc najpiękniejszych kolęd i pastorałek.
fot. pakwi

Publiczność mogła nie tylko posłuchać świątecznych utworów w wyjątkowych aranżacjach, ale także wspólnie pośpiewać, do czego sam artysta gorąco zachęcał. - Dla mnie to w kolędowaniu jest najważniejsze, że jesteśmy razem i cieszymy się tym wspólnym śpiewem, który się rozlega i budzi ciepło w naszych sercach - mówił w rozmowie z nami Maciej Miecznikowski. 


Artysta po kilkuletniej przerwie powrócił w kwietniu 2018 roku do zespołu Leszcze. Obecnie muzycy przygotowują specjalny program na dwudziestolecie zespołu złożony z piosenek Wojciecha Młynarskiego. 


Ponadto Maciej Miecznikowski wytłumaczył skąd wzięła się nazwa Leszcze:


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat