MPK Łódź zainteresowane piotrkowską komunikacją

Strefa FM Poniedziałek, 04 sierpnia 20080 2559
MPK w Łodzi nie wyklucza udziału w postępowaniu przetargowym na świadczenie usług przewozowych na liniach komunikacyjnych na terenie Piotrkowa.
- Przyglądamy się wszystkim przetargom, które wchodzą w zakres naszej działalności. Nie wykluczamy, ze weźmiemy udział i w tym przetargu - mówi Bogumił Makowski z MPK Łódź.

W listopadzie ubiegłego roku władze Piotrkowa prowadziły rozmowy z dyrekcją firmy. Łódzkie MPK było zainteresowane wykupieniem minimum 51 procent udziałów piotrkowskiego MZK. Do podpisania umowy jednak nie doszło.

Piotrkowskim rynkiem komunikacyjnym interesowały się także inne firmy. Jak dowiedziała się Strefa FM również i te podmioty nie wykluczają przystąpienia do ogłoszonego przetargu. Termin składania ofert mija 8-go września 2008 r.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat