MOK zaprasza na wielki test wiedzy o polskiej piosence

ePiotrkow Środa, 08 lipca 20200 775
Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat polskiej piosenki, a przy okazji dobrze się pobawić, to Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 19 lipca o godz. 17.00 na imprezę „50 lat polskiej piosenki, czyli wieki test wiedzy o polskiej piosence, artystach i wydarzeniach”.

Nie lada zabawa czeka na miłośników polskiej muzyki rozrywkowej – po raz pierwszy w Piotrkowie odbędzie się wielki test wiedzy na temat polskiej piosenki. Organizatorem imprezy pod nazwą „50 lat polskiej piosenki, czyli wieki test wiedzy o polskiej piosence, artystach i wydarzeniach” jest Miejski Ośrodek Kultury. Wydarzenie to zostało zaplanowane na niedzielę, 19 lipca, na godzinę 17.00.

 

Na wesoło i na luzie imprezę poprowadzi Tomasz Balcerek. Nie zabraknie nagród dla najlepszych. Bilety w cenie 7 zł już w sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

 

Wszystkie działania prowadzone będą z zachowaniem norm bezpieczeństwa epidemiologicznego.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat