MBP: Konkurs "Łączy nas czytanie"

ePiotrkow Wtorek, 19 czerwca 20120 1157
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza wszystkich miłośników literatury na konkurs czytelniczy „Łączy nas czytanie”, który odbędzie się 23 czerwca o godz. 12.00 na Rynku Trybunalskim.

Konkurs polegał będzie na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie dotyczące literatury polskiej i światowej. Wszyscy, którzy udzielą właściwych odpowiedzi będą mieli możliwość wyboru nagrody książkowej.

Konkurs odbędzie się dzięki realizowanemu przez Bibliotekę zadaniu „ZaCzytani”, dofinansowanemu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach obchodów "Imienin Piotrków-Dni Miasta”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Rynek Trybunalski.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat