ARTYKUŁ SPONSOROWANY

MARATON HALLOWEEN 2020 w kinie Helios

Poniedziałek, 19 października 2020 897
Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku z okazji Halloween przygotowały prawdziwą ucztę dla wszystkich fanów mocnych wrażeń!

- Pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek, chwilę po premierze, intrygujący i długo wyczekiwany – SAINT MAUD. Następnie przedpremierowy – SYN DIABŁA, a po nim klimatyczny i przerażający NUMER 32. Dzieła dopełni druga przedpremiera tego wieczoru – ALIVE. Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? - zaprasza Anna Stryjkowska, dyrektor piotrkowskiego kina

 

Start: 30.10.2020, godz. 23:00 
Start: 31.10.2020, godz. 23:00

 

Filmy:

  • SAINT MAUD  
  • SYN DIABŁA (PRZEDPREMIERA!) 
  • NUMER 32 (PREMIERA!) 
  • ALIVE (PRZEDPREMIERA!)

 

Seanse odbywają się w pełnym rezimie sanitarnym. - Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin - dodaje A. Stryjkowska.


Zainteresował temat?

1

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat