Luksus w centrum Piotrkowa. Powstaje najnowocześniejszy budynek w mieście

ePiotrkow Piątek, 19 marca 202112 41542
Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, przestronne apartamenty czy recepcja w stylu hotelowym w budynku - to tylko część udogodnień, jakie będą cechować MODERNĘ, bo tak będzie się nazywał, obiekt który powstanie między ulicami Słowackiego i Belzacką w Piotrkowie Trybunalskim, nieopodal filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Jego twórcy podkreślają, że będzie to miejsce, jakiego w mieście dotąd nie było.

Ładuję galerię...

Apartamenty MODERNA zostaną wybudowane z najwyższej jakości materiałów. To przełoży się na ich innowacyjny wygląd. - Mówimy o klasie premium. Budynek będzie w kształcie litery "Z", a to oznacza, że 75% balkonów, będzie skierowana w stronę południowo-zachodnią. Chcemy pokazać za pomocą tego projektu, architekturę typową dla dużych miast. W Piotrkowie brakuje jeszcze takich modernistycznych rozwiązań jak w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie. Tutaj będziemy mogli to poczuć. W tym świeżym sposobie projektowania, na porządku dziennym mamy galeryjne układy balkonów, loggie, materiały drewnopodobne, przeszklone recepcje ale również dużą cześć zieloną, co w centrum miasta nie jest łatwe do uzyskania - opisują twórcy projektu.

 

Najnowsze rozwiązania ekologiczne, które minimalizują koszty energii to równie ważny aspekt, na jaki zwracają uwagę autorzy przedsięwzięcia. - W naszym budynku będą też fitness club czy zielone tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta i zaczerpnąć świeżego powietrza. Sporą frajdą będzie też możliwość zorganizowania grilla na szóstym piętrze budynku. To będzie unikatowy obiekt w skali naszego regionu - mówi Mariusz Wilk, prezes zarządu spółki ZW Investment, która zajmuje się przeprowadzeniem inwestycji.

 

Lokalizacja to kolejny z atutów kompleksu, który wkrótce ma stać się miejscem życia dla kilkudziesięciu rodzin. - To jest topowe miejsce. Przykładowo od galerii Focus Mall będzie nas dzielić zaledwie 300 metrów. Apartamenty będą się znajdować między ulicami Belzacką, Kobyłeckiego i Słowackiego - dodają inwestorzy.

 

Luksusowe apartamenty, które pojawią się wkrótce na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, są też świetną inwestycją dla potencjalnych nabywców. - Dobra luksusowe z biegiem czasu najbardziej wyraźnie zyskują na wartości. W dobie kryzysu, to właśnie one są najbardziej stabilne. MODERNA będzie swego rodzaju odskocznią, od rynku mieszkaniowego w Piotrkowie, jaki znaliśmy dotąd. Apartamenty, które wybudujemy, spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, takiego który ma świadomość, że nieruchomość zlokalizowana w takim miejscu i w takim standardzie, będzie regularnie zyskiwać na wartości - podkreśla Mariusz Wilk.

 

W  MODERNIE, znajdzie się 88 apartamentów, o powierzchni od 30 m² do 90 m², z możliwością łączenia lokali. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. garaż podziemny, rowerownie, komórki lokatorskie, fitness klub czy przestronna recepcja. Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał tego roku, jej zakończenie zaś na połowę 2023 roku.

 

Wizualizacje oraz najważniejsze informacje dotyczące osiedla MODERNA, dostępne są na stronie internetowej projektu: www.moderna-piotrkow.pl.

 

Rozpoczęcie budowy najnowocześniejszego osiedla w Piotrkowie Trybunalskim, łączy się z wyjątkową rocznicą. W 2021 roku, firma ZW Investment, świętuje 35-lecie istnienia. 


Zainteresował temat?

4

33


Komentarze (12)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Mar Fro Mar Froranga02.04.2021 22:09

ciekawe kto na to pozwolił...tutaj zaczyna brakować zieleni bo wszystko się wycina bez opamiętania...a oni kolejny beton pakują w osiedle...niektórym przydałaby się wymiana oleju w głowie.

111


Leszek Olas Leszek Olasranga28.03.2021 12:23

Oprócz mieszkania liczą się również parkingi. Ten garaż podziemny pomieści może kilkanaście samochodów za słoną opłatą, a reszta będzie się tłoczyć na Belzackiej, Kobyłeckiego i przy McDonaldzie. Tu już się nic nie da wcisnąć, chyba, że uczelnia sprzeda boisko i zrobią parking, ale z parkingu brak dochodu, postawiliby następny apartamentowiec. Ciasnota, syf i malaria, kto mądry i ma na to środki ucieka za miasto, a nie tłoczy się w centrum.

141


Obywatel GC Obywatel GCranga19.03.2021 12:24

Fajnie, że takie inwestycje blisko centrum powstają. Ciekawe tylko jak kształtuje się to cenowo, bo na stronie dewelopera brak takich informacji...

139


Łukasz Pluta Łukasz Plutaranga19.03.2021 11:40

Luksus między supermarketem, garażami i wysokim blokiem? Trochę mało luksusowa lokalizacja. Sama zaś inwestycja interesująca.

403


Stanisław Zachmost Stanisław Zachmostranga19.03.2021 21:12

To artykuł sponsorowany czy autorski ? Cieszy się prezydent miasta, którego marzeniem jest zabetonowanie tego osiedla. Dziesięć lat temu mieszkańcy sąsiednich bloków stoczyli batalię z Radą Miasta i TBS, aby w tym miejscu nie powstał budynek mieszkalny. Zapewne TBS mając w pamięci tamten protest sprzedał działkę prywatnemu developerowi. Reklamuje się najnowocześniejsze mieszkania w Piotrkowie, ale nikt nie bierze pod uwagę jak pogorszą się warunki życia mieszkańców sąsiedniego bloku. Ciekawym jest gdzie na tak małej działce powstanie duża część zielona.

223


Imię Imięranga19.03.2021 13:24

Blokowisko od dawna nie jest symbolem luksusu.

382


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat