ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Losowanie auta w Focus Mall

Czwartek, 25 października 2018 4360
Piotrkowski Focus Mall zaprasza do udziału w Mega Promocji Zakupów. Nagrodą główną w loterii jest osobowy citroen aircross. Do zdobycia również nagrody pieniężne o wartości 1000 zł. Finał zabawy i losowanie samochodu osobowego odbędzie się w niedzielę, 28 października.

Odwiedzający galerię Focus Mall Piotrków Trybunalski mają nadal niepowtarzalną okazję wygrać jeden z najnowszych modeli auta osobowego marki Citroen C3 Aircross.

 

Wystarczy wziąć udział w loterii paragonowej, która trwa jeszcze do przyszłego weekendu na terenie centrum handlowego. By zostać uczestnikiem zabawy, wystarczy mieć 18 lat i do 28 października zrobić zakupy za minimum 50 złotych na terenie Focus Mall. Ważne, by zakupy były potwierdzone jednym paragonem. Następnie należy zarejestrować dowód zakupu w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się w pobliżu fontanny, gdzie hostessa wyda kupon. Uczestnik zabawy możne zgłosić dowolną liczbę paragonów. Gracz może od razu sprawdzić, czy został szczęśliwym właścicielem jednej z 400 nagród dodatkowych, którymi są karty przedpłacone o wartości 30 złotych, do zrealizowania w sklepach i butikach na terenie galerii. Jeśli po usunięciu zdrapki z kuponu pojawi się informacja o nagrodzie, można odebrać i realizować ją na miejscu. By grać o nagrody główne, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny.

 

Finał Mega Promocji Zakupów odbędzie się w niedzielę, 28 października, o godz.18.00. Warunkiem otrzymania nagród jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dokumentu tożsamości oraz zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury).


W dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 17.30, a urna zostanie zamknięta o godz. 17.45. Szczegółowy regulamin dostępny jest w biurze administracji galerii oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

 


Zainteresował temat?

3

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat