Literacko i plastycznie pokazali co wiedzą o powiecie

Powiat PiotrkowskiRegion Środa, 17 marca 20213 1002
Wyzwanie nie należało do najłatwiejszych, ale na konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Aktywni na Działanie z Grabicy - pod patronatem starosty powiatu piotrkowskiego - odpowiedziało 7 szkół podstawowych z terenu powiatu. Uczestnicy rywalizacji - uczniowie klas VII i VIII - mieli do wyboru dwie formy: plastyczną i literacką, dzięki którym mogli odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Cóż Wy wiecie o piotrkowskim powiecie?".

Ładuję galerię...

- Bardzo dziękuję Wam droga młodzieży, jak i Waszym nauczycielom, że w tych trudnych, mocno ograniczonych warunkach, wzięliście udział w konkursie promującym naszą małą ojczyznę, jak i popularyzującym walory naszego Powiatu - powiedział w czasie podsumowania konkursu starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak.

 

Starosta wraz z wicestarostą powiatu Dariuszem Magaczem i członkiem zarządu Stowarzyszenia Mariolą Wójcik wręczył nagrody laureatom i upominki dla pozostałych uczestników, ufundowane przez samorząd powiatowy, Stowarzyszenie i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.

 

- To dla nas ogromna radość, że tyle wiecie i widzicie na naszej Ziemi Piotrkowskiej, mam nadzieję, że również doceniacie. Z myślą o waszej przyszłości właśnie prowadzimy 5 zespołów szkół przyjaznych uczniom i kształcącym zarówno w kierunkach zawodowych, jak i ogólnokształcących. Wierzę, że wśród Was są przyszli uczniowie tychże szkół. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą przygotowaną dla Was na rok 2021/2022 - zapraszał wicestarosta.
 
Wyniki konkursu:
Prace plastyczne:

I – Jakub Pączek – SP w Woli Kamockiej

II – Julia Pilichowska- SP w Łękach Szlacheckich

III - Oliwia Walaszkiewicz- SP w Moszczenicy

wyróżnienie - Dominika Majda- SP w Moszczenicy

wyróżnienie - Maja Pościk- SP w Woli Kamockiej

wyróżnienie - Nikodem Malec- SP w Proszeniu

Prace literackie

I - Weronika Skrobek- SP w Niechcicach

II – Anna Krawczyk- SP w Brzozie

II – Witold Nowak- SP w Brzozie

III – Martyna Kalisiak – SP w Boryszowie


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sa ~Sa (Gość)21.03.2021 14:27

Fajnie pomyśleli żeby dzieci zaktywizować

10


łysy z Mierzyna ~łysy z Mierzyna (Gość)19.03.2021 21:44

Na propagandę to jest kasa a drogi dziurawe

10


Max ~Max (Gość)18.03.2021 09:42

Brawo dla wszystkich dzieci które zamiast szukania gier szukały materiałów o naszym powiecie . Gratulacje !!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat