Listy z Piotrkowa. Koncert na dziedzińcu MOK

ePiotrkow Piątek, 23 sierpnia 20194 1840
Zapraszamy na koncert Listy z Piotrkowa, który odbędzie się 1 września o godz. 20.00 na dziedzińcu koncertowym MOK w al. 3 Maja 12.

Piosenki wielokulturowego miasta zaśpiewają: Anna Majewska-Owczarek, Beata Królikiewicz, Magda Gumulec, Julia Kafar, Marysia Majewska, Patrycja Sikora. O ciekawostkach Piotrkowa opowie Maciej Łagodziński, a zagrają: Michał Makulski - pianino, Justyna Piesik-Kendra - flet poprzeczny, Aleksander Pastuszyński - skrzypce, Jakub Wójcik - kontrabas, Kamil Miszewski - perkusja, Tomasz Morozowski - gitara.

 

aranżacje: Waldemar Ossowski i Michał Makulski
scenariusz i choreografia: Joanna Wolańska
reżyseria: Bartosz Gumulec

 

Koncert współfinansowany jest z środków Samorządu Województwa Łódzkiego. Wstęp wolny: wejściówki do odebrania w MOK.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ucho ~ucho (Gość)06.09.2019 16:27

No pięknie, dobrze że Ziemba załatwił kasę na te piotrkowskie śpiewki.

10


gościówa ~gościówa (Gość)27.08.2019 12:00

Znowu te nieszczęsne wejściówki. NIE MIESZKAM W PIOTRKOWIE! Znowu nie mam po co przyjeżdżać na fajną imprezę, bo przecież nie będę jeździć dwa razy! Miasto ODSTRASZA turystów!!!

53


megan ~megan (Gość)26.08.2019 11:56

Proszę Państwa, żadne wejściówki nie są już osiągalne od rana 26/08/19, czyli od chwili kiedy dopiero miały stać się dostępne?

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat