Lider rozpoczął drugą część akcji "awans"

PKS Polonia Piotrków Środa, 16 stycznia 20190 3345
Piłkarze piotrkowskiej Polonii, która po rundzie jesiennej jest liderem piotrkowskiej okręgówki, wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach w Hali Relax stawiło się 23 zawodników.

Najpierw trener Robert Grzesiuk przeprowadził odprawę, później zawodnicy zostali zważeni i przystąpili do pierwszych zajęć w nowym roku. Piłkarze wzięli udział w popularnym "beep teście", który miał pokazać w jakiej formie znajdują się poloniści po świąteczno-noworocznej przerwie. Trening zakończono 30 minutową gierką. Wzięli w niej udział m.in. dwaj juniorzy, 16-letni Wiktor Jagodziński oraz 17- letni Patryk Stańczyk. W barwach piotrkowskiego klubu nie zobaczymy już Ivana Yermakova, który zmieni barwy. Natomiast Szymon Jończyk i Maciej Dąbrowski dostali zgodę na treningi w innym klubie, do którego mają zostać wypożyczeni. Po półrocznym wypożyczeniu do drużyny wrócił z kolei Jakub Kukulski. W zajęciach nie wzięli udziału, kapitan drużyny Mateusz Jakubiak, Kuba Bąbol, Eryk Sulikowski oraz Konrad Szymor, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi. Nowych zawodników, którzy zasilą kadrę, można się spodziewać w przyszłym tygodniu. 26 stycznie piotrkowianie rozegrają pierwszy sparing z Widzewem II Łódź.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat