Liczba zakażonych w Łódzkiem

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 16 marca 202073 52773
W województwie łódzkim są dwa kolejne przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą mężczyzny i kobiety w średnim wieku.
fot. pixabay

Oboje mieli bezpośrednie kontakty z osobami zakażonymi. Wszyscy są mieszkańcami województwa łódzkiego. To osoby po 40. roku życia. Ich stan jest dobry.

 

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim - stan na poniedziałek 16 marca godz. 9.00: 

liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 21

liczba osób hospitalizowanych: 36

liczba osób objętych kwarantanną: 930

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1885

 

 

Liczba osób zakażonych w Polsce wzrosła do 150. 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (73)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.03.2020 04:54

U mnie na magazynie sprawdzają temperaturę. Zakres przydatności pracowników od 35 do 38 stycznia. Dowóz autobusem 40- 50 osób z różnych stron woj.łódzkiego Na magazynie około 400- 500 osób.No cóż. Pozostaje czekać.

10


gość ~gość (Gość)16.03.2020 16:29

Wszystkie magazyny i wielkie firmy powinny być zamknięte na jakiś okres, w heringu pracuje ponad 500 osób na jednej zmianie i nic się z tym nie robi

41


gość ~gość (Gość)17.03.2020 15:42

U mnie w pracy jest ok każdy ma sprawdzaną temperaturę ale co z tego jak inne firmy olewają to co się dzieje w Polsce

20


gość ~gość (Gość)16.03.2020 11:49

Zamykają szkoły odwołują egzaminy itd A firmy heari.... Nie zamkną?! Ludzie wchodzą do pracy bez kontroli witają się pracują jeden obok drugiego. Jeszcze jak by tam robili coś co jest nam potrzebne do przeżycia w tym trudnym czasie to spoko ale nie jakieś śmieszne nikomu nie potrzebne czesci. Władze naszego miasta powinny coś z tym zrobić

156


gość ~gość (Gość)16.03.2020 23:51

A dlaczego jest podawana tylko ogólna liczba zarażonych z województwa? Czemu nie podadzą z jakiego miasta są te osoby... Ja bym np chciała wiedzieć ile jest z Piotrkowa...

30


gość ~gość (Gość)16.03.2020 11:29

No tak jedzenie trza kupić.
Piotrków trybunalski jdzie do pracy osób dużo okolice.
Jak mają wrucic???

012


beee ~beee (Gość)16.03.2020 21:24

czemu w firmach nie badaja temperatury ? moze wyslac wiadomosc do dyrektorów aby pracownika mierzyc

20


gość ~gość (Gość)16.03.2020 21:00

Dlaczego na stronie sanepidu ostatni wpis o coronawirusie to jakis komunikat GIS?

20


gość ~gość (Gość)16.03.2020 20:33

Powinno zostać zamknięte wszystko. Sklepy również. Każdy porobił takie zapasy że przeżyłby jakiś czas. Ewentualnie żywność zamawiana online i dowóz na wycieraczkę i do widzenia. Co ze stacjami benzynowymi? Po co są otwarte? Tam jest ogromny przemiał ludzi. Jak ma być coraz mniej zachorowań jak to wszystko jest otwarte?

33


gość ~gość (Gość)16.03.2020 19:16

Czemu firmy wymuszają pracę w mieście zamiast pozwolić pracownikom być w domu

21