Liczba miejsc na kolejny mecz Polonii ograniczona

ePiotrkow Środa, 23 października 20191 1961
Ze względu na trwający remont na stadionie PKS Polonii Piotrków Trybunalski kibice, którzy chcą obejrzeć na żywo mecz i dopingować drużynę polonistów zostaną wpuszczeni wyłącznie do ''klatki'' dla gości.

Tak zwana "klatka" to obecnie jedyne miejsce, które zostało dopuszczone dla publiczności. Stadion przy ul. Reagana 18 w tej chwili jest bowiem traktowany jak teren budowy.

 

Najbliższy mecz piotrkowianie rozegrają przeciwko Andrespolii Wiśniowa Góra . Pierwszy gwizdek już w sobotę o 15:30.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~babcia mocherowa ~~babcia mocherowa (Gość)28.10.2019 19:37

Jakaś wielka budowa się dzieje na stadionie Polonii a " ciemny lud" nic nie wie co to takiego a tak chciałem pójść wreszcie na mecz Polonii ale nie do "klatki". Może L. Michalczyk coś ukrywa przed społeczeństwem by póżniej błysnąć śledztwem dziennikarskim, taki to ma dobrze wszystko wie i dzieli się wiedzą jak chce i kiedy chce już drugo mecz się szykuje z "klatką" - napięcie sięga zenitu.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat