Lewica świętuje 1 Maja

ePiotrkow Poniedziałek, 01 maja 201736 8354
Tradycyjnie jak co roku działacze lewicy w tym SLD złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą przedwojennego prezydenta Piotrkowa Kazimierza Szmidta. Później wezmą udział w manifestacji i pochodzie w Łodzi.

Ładuję galerię...

- Podczas demonstracji w stolicy województwa nie zabraknie akcentów związanych z obecną sytuacją społeczno – polityczną -  podkreśla Grzegorz Adamczyk, szef miejsko – powiatowych struktur SLD w Piotrkowie.

 

-W tej chwili postulaty 8 godzinnego dnia pracy są przebrzmiałe. Będziemy protestować przeciwko rządzącym, którzy zawłaszczają sobie niektóre prawa demokratyczne jak Trybunał Konstytucyjny czy służby specjalne i mundurowe.

A także nie przygotowana do końca reforma edukacji – dodaje Adamczyk.

 


Zainteresował temat?

1

18


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Polak z krwi i kości ~Polak z krwi i kości (Gość)01.05.2017 12:50

Won komuchy!!!

2213


zapraszam ~zapraszam (Gość)02.05.2017 10:37

wpadnijcie z tą kamerką do mnie na grilla - będzie więcej osób.

110


ww ~ww (Gość)02.05.2017 10:22

Czy ta lewica nie ma innych twarzy? ciągle te same mordy i nie chcą oderwać się od koryta.

62


pytanie 1 ~pytanie 1 (Gość)01.05.2017 16:26

Jak się czuję Szymon Miazek, radny rady miasta?

60


gdzie koalicjant? ~gdzie koalicjant? (Gość)01.05.2017 22:47

Dlaczego nie ma na tym "święcie" choćby przedstawiciela koalicjanta SLD w radzie miasta Piotrkowa Trybunalskiego?

40


97-300 97-300ranga01.05.2017 19:31

Żenada,trzech lewaków.

97


Halinka ~Halinka (Gość)01.05.2017 20:01

Brawo Artur tak trzymać

314


Chwilunia ~Chwilunia (Gość)01.05.2017 19:58

Na tablicy jest wyraźnie napisane: "Zasłużony działacz PPS"! A nie PZPR. No to co ta ekipa tam robi?

114


sky ~sky (Gość)01.05.2017 14:29

Kto to kupi? Zaproponujcie 1000 plus i po 2000 dla wszystkich co nie chcą pracować.
To wasza ostatnia szansa!

111


sklave sklaveranga01.05.2017 12:02

Słabiutka ta lewica w Piotrkowie skoro nie ma nawet siły pochodu w mieście zorganizować.
Za PRL panowała bieda, ale robotnik miał przynajmniej zagwarantowane:
8 godzinny dzień pracy.
Płatne urlopy.
Płatne ubezpieczenie.
Posiłki regeneracyjne.
Płatne chorobowe
Premie, trzynastki....
Więcej na http://sklave.manifo.com/aktualnosci

175