Lekcja udzielania pierwszej pomocy zamiast mandatu

PolicjaBełchatów Piątek, 30 sierpnia 20192 2263
Bełchatowscy policjanci ruchu drogowego wspólnie ze Sztabem Ratownictwa w Bełchatowie zorganizowali akcję skierowaną do kierowców, którzy popełnili drobne wykroczenia drogowe. Zamiast mandatu i punktów karnych podróżującym, łamiącym przepisy policjanci proponowali przyspieszony kurs resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Ładuję galerię...

W środę między 9:00 a 11:00 na ul. Staszica w Bełchatowie, kierowcy, którzy dopuścili się wykroczeń drogowych mogli mówić o tym, że uśmiechnęło się do nich szczęście. W zamian za odstąpienie od nałożenia mandatu karnego, kierujący musieli odbyć szybki kurs udzielania pierwszej pomocy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

 

Podczas 2-godzinnej akcji niemal wszyscy zatrzymani do kontroli skorzystali z niepowtarzalnej okazji uniknięcia mandatu i kursu reanimacji jednocześnie.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tuNIEma nic ~tuNIEma nic (Gość)30.08.2019 18:14

w piotrkowie by mogli tak robic co jakis czas

20


Adams23 ~Adams23 (Gość)30.08.2019 10:54

Super akcja !! Brawo !!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat