Legalni polscy bukmacherzy - z kim warto grać?

Kraj Poniedziałek, 17 września 20180 1608
Zawody sportowe nieodzownie wiążą się z zakładami. Jako widzowie, chętnie doświadczamy dodatkowego dreszczyku emocji, z jakim wiąże się obstawianie wyników u bukmachera. Warto jednak zadbać, aby firma, z którą współpracujemy, działała w Polsce legalnie. Dzięki temu unikniemy problemów z Urzędem Skarbowym. Legalne zakłady bukmacherskie przyciągają także różnymi promocjami i programami partnerskimi, dzięki którym możemy wygrać dodatkowe pieniądze.

LvBet - najlepsze kursy i promocje


W ofercie bukmachera możemy znaleźć sporo różnych dyscyplin, zarówno tych bardziej, jak i mniej popularnych. W wielu grach LvBet oferuje najlepsze dostępne na rynku kursy, co niewątpliwie jest jego dużym atutem. Dodatkowo platforma oferuje szereg różnych promocji: dla nowych użytkowników, dla posiadaczy biletów wstępu na mecze drużyn sponsorowanych, a także ogólnodostępne. LvBet prowadzi również program partnerski, dzięki czemu możemy zarobić dodatkowe pieniądze.

 

ForBet - gratka dla fanów żużlu i zapasów


Bukmacher posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjną opcję - Gramy Razem, w ramach której podatek od zakładu opłacany jest po połowie przez gracza i firmę. Operator ten szczególną uwagę poświęca żużlowi i zapasom, choć posiada też inne dyscypliny w swoim portfolio. ForBet dysponuje bardzo przejrzystą i intuicyjną stroną internetową, dzięki czemu obstawianie zakładów staje się jeszcze przyjemniejsze.


Totolotek - najstarszy polski bukmacher

 

Operator ten oferuje zakłady na bardzo wiele dziedzin sportu, od piłki nożnej po unihokej, jednak najbardziej znany jest z totalizatorów piłkarskich i konnych. Totolotek umożliwia również korzystanie z różnych systemów gier: single, zakładów akumulowanych i systemowych. Kursy oferowane przez Totolotka są na dobrym poziomie. Bukmacher posiada prawdopodobnie najbardziej różnorodną i najszerszą ofertę na zakłady w Polsce.


STS - także dla fanów e-sportu


Podobnie jak Totolotek, legalny bukmacher umożliwia tworzenie kuponów pojedynczych, akumulowanych i systemowych. W portfolio, poza tradycyjnymi sportami, posiada także ofertę dla e-sportu. Dużym atutem platformy jest możliwość obstawiania zakładów na żywo, a nawet oglądanie niektórych transmisji poprzez STS TV. Operator udostępnia także aplikację mobilną, dzięki czemu możemy z łatwością typować mecze także na urządzeniach mobilnych.


EToto - szeroki wybór dyscyplin


Bukmacher posiada w swoim portfolio wiele dyscyplin sportowych, od najpopularniejszych po najbardziej niszowe. Miłym akcentem jest bonus powitalny dla nowych użytkowników w wysokości 50 zł. Operator ciągle się rozwija i powiększa swoją ofertę, a jego największym plusem jest możliwość negocjowania kursów, jeżeli obstawiamy zakład za więcej niż 500 zł, a na kuponie mamy co najmniej trzy zdarzenia.

 

/Artykuł powstał we współpracy z firmą zapytajbukmachera.pl.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat