ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Legalni bukmacherzy prą do przodu!

Wtorek, 09 października 2018 1955
Hasło legalni bukmacherzy jeszcze niedawno wywoływało wiele emocji, szczególnie po wprowadzeniu nowej ustawy hazardowej. Teraz już wszyscy zdążyli się do niego przyzwyczaić, emocje opadły i można pokusić się o obiektywną ocenę obecnej sytuacji na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

Legalni bukmacherzy – klikając w ten link, zostaniesz przekierowany na stronę Zagranie.com, czyli na portal specjalizujący się w tematyce sportu i bukmacherki, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat.

 

Legalni bukmacherzy wczoraj


Przed wprowadzeniem nowelizacji ustawy o grach hazardowych legalni bukmacherzy kojarzeni byli przez graczy z czymś gorszym. Wynikało to z dostępu do usług nielegalnych bukmacherów, którzy w przeciwieństwie do licencjonowanych operatorów umożliwiali obstawianie bez podatku od stawki. W praktyce oznaczało to dla graczy po prostu wyższe wygrane, więc mając do wyboru legalnych bukmacherów internetowych i tych nieakceptowanych przez Ministerstwo Finansów, decyzja była niemalże oczywista. Przez długi czas legalni bukmacherzy nie mogli wyjść z cienia zagranicznych firm, a w konsekwencji tzw. szara strefa w Polsce rosła, oczywiście z niekorzyścią dla naszego kraju.

 

Legalni bukmacherzy dziś


Dziś polską rzeczywistość bukmacherską reguluje znowelizowana ustawa o grach hazardowych. Operatorzy bez licencji nie oferują już swoich usług graczom z Polski, w grze pozostali wyłącznie legalni bukmacherzy, zaakceptowani przez Ministerstwo Finansów. Nie oznacza to wcale, że obstawiający znaleźli się w gorszej sytuacji. A wręcz przeciwnie. Polscy organizatorzy zakładów wzajemnych dokładają wszelkich starań, aby ich klientom żyło się jak najlepiej – nieustannie udoskonalają i rozbudowują swoją ofertę, śledzą trendy światowej bukmacherki i przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo danych osobowych graczy oraz propagują odpowiedzialne podejście do obstawiania.

 

Legalni bukmacherzy jutro


Legalni bukmacherzy od chwili, kiedy doszli do głosu, nie zwalniają tempa. Pierwotnie, po bukmacherskiej rewolucji, gracze mieli do dyspozycji siedmiu legalnych operatorów internetowych. Obecnie jest ich już więcej – do tego grona dołączył TOTALbet oraz Cherry Online Polska.

 

Pierwszy z wymienionych bukmacherów rozpoczął już swoją działalność. Od chwili otrzymania licencji kazał na siebie trochę poczekać, ponieważ zależało mu na dopracowaniu swojej oferty i zaprezentowaniu się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony. TOTALbet w pigułce? Konkurencyjny pakiet powitalny, bogata oferta na zakłady sportowe, szereg promocji dla stałych klientów, aplikacja mobilna (którą wciąż nie każdy bukmacher posiada) oraz wachlarz godnych uwagi udogodnień, takich jak na przykład Real Cashout.

 

Drugi z operatorów, Cherry Online Polska, to najnowszy nabytek polskiej bukmacherki. Tak jak za TOTALbet stoi polski kapitał, tak w tym przypadku za podmiotem stoi szwedzka firma Cherry AB, zbierająca doświadczenie w branży gier od 1963 roku. Można więc przypuszczać, że jakość, którą zaproponuje ten bukmacher, będzie na naprawdę wysokim poziomie. Trzeba tu zaznaczyć, że na pierwsze kroki tej firmy na polskim rynku musimy jeszcze chwilę poczekać.

 

Co z pozostałymi legalnymi bukmacherami? Na pewno nie pozostaną obojętni na nowych „graczy” na polskiej scenie bukmacherskiej, a to oczywiście dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych obstawianiem. Dlaczego? Nowi legalni bukmacherzy będą starali się dorównać bardziej doświadczonym podmiotom, a ci natomiast będą robili wszystko, aby nie dać się wyprzedzić! Zapowiada się ciekawie.


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat