ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leczenie alkoholizmu Piotrków Trybunalski - Bełchatów

Wtorek, 25 sierpnia 2020 3540
Wszywki alkoholowe mają za zadanie pomóc osobie uzależnionej pozbyć się nałogu alkoholowego. Esperal jest odpowiednim i przede wszystkim bezpiecznym środkiem, który pozwala na znacznie szybsze uwolnienie się od nałogu alkoholowego. Esperal ma za zadanie blokować enzym zawarty w wątrobie, który prowadzi do rozkładania się alkoholu w organizmie. Dzięki temu osoba z wszywką alkoholową źle znosi nawet niewielkie ilości alkoholu we krwi. Jest to skuteczna metoda leczenia alkoholizmu, poparta wieloma badaniami. Nie daje żadnych skutków ubocznych w przypadku jej wszycia. Zabieg jest bezbolesny i daje natychmiastowe efekty.

Jak działa Esperal?

 

Espera jest środkiem, który działa natychmiastowo po spożyciu alkoholu. Blokując enzym odpowiadający za rozkład alkoholu przez wątrobę sprawia, że osoba z wszywką alkoholową znacznie gorzej znosi alkohol oraz po wypiciu nawet niewielkiej ilości ma do niego odrazę. Jeśli mając wszywkę alkoholową wypijemy napój alkoholowy pojawią się bardzo nieprzyjemne skutki uboczne. Polegają one m.in. na silnym bólu głowy, mdłościach, wymiotach, a nawet problemem z widzeniem. Alkohol u takiej osoby nie rozkłada się i działa ze zdwojoną siłą. Taka terapia daje często bardzo dobre skutki, ponieważ osoby bardzo uzależnione od alkoholu, które podejmowały wiele prób rzucenia nałogu, wciąć do niego wracają. Esperal sprawia, że awersja do alkoholu rośnie, aż w końcu alkoholik całkowicie go porzuca. Oczywiście sama wszywka alkoholowa nie sprawi, że nałóg zostanie pokonany. Bardzo ważne jest wsparcie bliskich, w tym również terapeutów. Dzięki takiemu działaniu jest znacznie większa szansa na pokonanie nałogu i ostateczne rzucenie alkoholu przez alkoholika.

 

Esperal cena – ile kosztuje wszycie Esperalu?

 

Koszt wszywki alkoholowej w popularnym gabinecie w Łodzi to 400 zł. Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem wszycia Esperalu, wejdź na stronę http://esperallodz.pl/. Zapraszamy wszystkich potrzebujących pomocy z województwa łódzkiego – mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.

 

Jak wygląda zabieg wszywania Esperalu?

 

Esperal jest wszywany z pomocą lekarza, który przed wykonaniem zabiegu pyta pacjenta, czy jest on trzeźwy oraz o ewentualne uczulenie na środki znieczulające. Później pod skórę w miejscu zabiegowym jest podawany środek znieczulający. Po znieczuleniu miejsca, w którym ma być wszyta wszywka alkoholowa, lekarz wykonuje niewielkie nacięcie pod skórą i w nim umieszcza Esperal, a następnie je zaszywa. Esperal działa od razu po wszyciu go pod skórę. Jest on najczęściej umieszczany w niewidocznym miejscu. Nie daje żadnych niepożądanych efektów i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Po jego wszyciu pacjent nie może przyjmować leków z alkoholem ani alkoholu w żadnej postaci. Esperal działa przez około pół roku, co daje czas na wyleczenie się z alkoholizmu w bardzo skuteczny sposób.

Odpowiednia opieka oraz wsparcie zarówno rodziny, jak również terapeutów, w połączeniu z umieszczeniem pod skórą wszywki alkoholowej daje najlepsze efekty terapeutyczne. Esperal pozwala na szybsze wyjście z nałogu alkoholowego, który jest bardzo trudny w leczeniu.

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat