Latali nad Zalewem

ePiotrkow Wtorek, 01 sierpnia 20170 4902
Dwa samoloty akrobacyjne EDGE 540 latające dla Red Bull`a i śmigłowiec Bolkow BO105 latały w minioną niedzielę nad Zalewem Sulejowskim.

Ładuję galerię...

Była to kolejna sesja zdjęciowa AIR-2-AIR Meeting organizowana przez Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej i Sławka HESJA Krajniewskiego, jednego z najlepszych w Europie fotografów lotniczych. Za sterami samolotów siedzieli Łukasz Czepiela - jedyny Polak latający w Red Bull Air Race, Włoch Dario Costa, który specjalnie na sesje przyleciał z bazy Red Bull`a w austriackim Salzburgu oraz za sterami śmigłowca Marysia Muś.

 

Samoloty i śmigłowiec wykonywały akrobacje lotnicze nad wodą, lecąc za samolotem SkyVan, w którym z tyłu na otwartej rampie siedzieli najlepsi w Polsce fotograficy. Była to nie lada gratka dla wypoczywających tego dnia nad Zalewem. Sesja organizowana była już po raz trzeci, a samoloty startowały i lądowały z bazy ATAM w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej.

Więcej zdjęć znaleźć można na Fb Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat