Laryngologia zamknięta z powodu koronawirusa

ePiotrkow Piątek, 17 lipca 202042 10750
Oddział laryngologiczny w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim wstrzymał przyjęcia do odwołania. Wcześniej przebywał na nim pacjent zakażony koronawirusem.

Informacje potwierdzili przedstawiciele szpitala przy Rakowskiej. W nadesłanym do redakcji piśmie czytamy: 

 

Pod koniec tygodnia do Oddziału Laryngologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim przyjęty został pacjent w stanie ostrym. Po przebadaniu go na obecność COVID-19 i stwierdzeniu wyniku dodatniego, został on przekazany do Szpitala Jednoimiennego w Zgierzu. 

Bezzwłocznie podjęto odpowiednie działania zgodne z procedurami, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. 

Oddział Laryngologiczny wstrzymuje przyjęcia pacjentów do odwołania. Zostanie on poddany dezynfekcji.

 

Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim poinformuje o wznowieniu przyjęć pacjentów na w/w oddział.


Zainteresował temat?

2

5


Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość123 ~gość123 (Gość)21.07.2020 13:08

Dla wszystkich odważnych i nie bojących: Strach jest oznaką rozsądku. Tylko skończeni głupcy niczego się nie boją. Carlos Ruiz Zafón, Gra anioła.

11


pandemicum debilicum ~pandemicum debilicum (Gość)18.07.2020 00:00

Cytuję:
do Oddziału Laryngologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim przyjęty został pacjent w stanie ostrym. Po przebadaniu go na obecność COVID-19 i stwierdzeniu wyniku dodatniego, został on przekazany do Szpitala Jednoimiennego w Zgierzu.


Skoro trafił na oddział laryngologiczny w stanie ostrym, to znaczy, że miał poważne problemy LARYNGOLOGICZNE. Nie wnikam, czy chodziło o gardło, ucho czy nos. Ale jeśli przewieziono go do szpitala "jednoimiennego", to znaczy, że jego problemami laryngologicznymi nikt nie będzie się tam zajmował. A jeśli te problemy są faktycznie poważne, to pacjent tam kopnie w kalendarz, po czym dopiszą go do listy ofiar koronawirusa, a jego problemy laryngologiczne zostaną określone jako "schorzenia współistniejące". W PUBLICZNEJ służbie zdrowia pacjenci zostali sprowadzeni do roli elementów statystyki. W dobie "pandemii" przecież nie można wymagać, by szpitale uzdrawiały wszystkich pacjentów, prawda?
Szpitale zamykają się z powodu wirusów... To przecież tak jakby zamknąć szkołę, do której trafił jeden głąb - wszak głupota też jest zaraźliwa. Jeszcze tylko wojny do kompletu brakuje - wojsko pójdzie na kwarantannę "bo koronawirus", a plebsowi generalicja będzie udzielać porad przez telefon, jak zwiększyć szanse przeżycia. Byle tylko nie przekroczyć granic obrony koniecznej, bo zaraz po wojnie przyjdzie do takiego delikwenta policja i zapuszkuje.
O tempora, o mores!

134


frak ~frak (Gość)21.07.2020 12:59

A Tomasza M tam nie było

00


gość ~gość (Gość)18.07.2020 13:31

Mialem zabieg na tym oddziale robiony przez miejscowych fahofcow-rzeznikow.Lepiej poczekac az samo minie.

62


piku ~piku (Gość)18.07.2020 21:14

A w październiku zamkną szkoły, bo straaaaaaaszna bezobjawowa choroba panuje.

61


gość ~gość (Gość)17.07.2020 22:56

Ja bym zakaźny zamknął, bo tam też mogą być chorzy.

82


bombołks ~bombołks (Gość)19.07.2020 20:31

W takim razie nie płacimy przymusowego ZUSu jeśli zamknięte placówki.

40


gość ~gość (Gość)19.07.2020 17:30

I bardzo dobrze,ze zamkniety.Wyleczyc i tak tam nie potrafia,to przynajmniej szkodzic nie beda.

10


apel ~apel (Gość)19.07.2020 13:44

do wszystkich alergików. Jesteście w grupie osób które przez są dolegliwość mogą być bardziej narażeni na zakażenie. Nie możecie nosić masek nosicie przyłbice !......

22


gość ~gość (Gość)18.07.2020 18:37

Nie zakażony, tylko taki który miał pozytywny wynik testu. To są dwie różne rzeczy.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat