LZS Gomulin halowym mistrzem gminy

ePiotrkowRegion Wtorek, 11 grudnia 20184 1348
Osiem zespołów walczyło o puchar mistrza gminy Wola Krzysztoporska w halowej piłce nożnej.

XII Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka odbyły się 9 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gomulinie Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów z terenu gminy Wola Krzysztoporska.

 

Pierwsze miejsce zajął LZS Gomulin, pokonując po rzutach karnych LZS Rokszyce. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, która pokonała LZS Laski 3:1.

 

Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Szkoła Podstawowa w Gomulinie i Gmina Wola Krzysztoporska.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kiedy ~kiedy (Gość)10.01.2019 21:59

Kiedy zostaną pokazane dokumenty na temat wpływu magazynów i terenów logistycznych na miejscowości Majków Duży i Rokszyce?

00


mieszkańcy ~mieszkańcy (Gość)16.12.2018 07:04

W tej kadencji my wyborcy będziemy szczegółowo monitorować inwestycje, weryfikować i rozliczać.
Będziemy robić rozeznania, sprawdzać przetargi, zasięgać informacji, weryfikować czy nie ma przekrętów. Jesteśmy grupą osób, której zależy na mądrym zarządzaniu i rozwoju nasej gminy.
Wszelkie buble inwestycyjne będziemy napiętnować. W szczególności: place zabaw i siłownie (ich wykorzystanie), domy ludowe (ich obłożenie), magazyny (celowość i sprzedaż polskiej ziemi).

00


anita ~anita (Gość)11.12.2018 13:11

a w kościele w Gomulinie to zamalowali białą fresk na ścianie

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat