LUMKS Kasztelan Rozprza zadebiutował w II lidze

ePiotrkowKraj Poniedziałek, 01 października 20180 3361
Jesteśmy dumni z naszych siatkarzy, którzy obronili tytuł mistrza świata, tym bardziej, że w składzie zwycięskiej drużyny znajduje się trzech zawodników PGE Skry Bełchatów: Grzegorz Łomacz, Artur Szalpuk i Jakub Kochanowski, tymczasem jedna z naszych lokalnych drużyn wznowiła rozgrywki. W II lidze zadebiutowali siatkarze Kasztelana Rozprza, którzy przegrali w pierwszym meczu z zespołem Wkręt-Met LKPS Borowno 1:3.
Fot.: www.kasztelanrozprza.pl

Siatkarze LUMKS Kasztelana Rozprza przygotowywali się do debiutanckiego sezonu już od połowy sierpnia, w okresie przygotowawczym rozegrali kilka spotkań kontrolnych, ale prawdziwym testem był dopiero pierwszy ligowy pojedynek z zespołem Wkręt-Met LKPS Borowno, który występuje w II lidze od czterech lat, a w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli. Faworytem był więc zespół z Borowna, mimo to rozprzanom udało się urwać gospodarzom jednego seta. Ostatecznie ten mecz zakończył się zwycięstwem miejscowych 3:1 (25:14, 21:25, 25:22, 25:15).

 

6 października rozprzanie rozegrają pierwszy mecz we własnej hali. Pojedynek z SPS Konspolem Słupca odbędzie się 6 października, początek o godzinie 18.00.

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat