ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kurier dla sprzedających na Allegro

Wtorek, 25 czerwca 2019 3305
Serwis Allegro to ciągle najpopularniejszy kanał sprzedażowy. I sprzedający i kupujący mogą wiele zyskać, korzystając przy okazji swoich transakcji z oferty InPost. Atrakcyjna cena, dostawa w kolejnym dniu roboczym od nadania – przekonaj się, co jeszcze mieści się w pakietach kurierskich!

Przyzwyczailiśmy się do wygody, jaką są zakupy przez Internet. Dzięki firmom kurierskim możemy nawet z dnia na dzień stać się szczęśliwymi posiadaczami wymarzonego sprzętu RTV, modnych butów, ubrań czy najnowszych kosmetyków. Wiedzą o tym bardzo dobrze sprzedawcy, którzy ogłaszają się na Allegro. To nadal jeden z najchętniej odwiedzanych przez klientów portal umożliwiający zakup prawie wszystkiego. Przybywa nie tylko kupujących, ale i sprzedających – i to właśnie dla nich mamy ciekawą propozycję kurierską.

 Minipaczka

 „Allegro miniKurier24 InPost” to usługa, która dotyczy małych przesyłek o masie do 10 kg i takich wymiarach, że suma długości trzech boków nie jest większa niż 160 cm (najdłuższy bok może mieć 80 cm). Minipaczka do odbiorcy trafia do drzwi w kolejnym dniu roboczym. Gwarancja jej ubezpieczenia wynosi do 5 tys. zł. Oprócz tego w cenie usługi są darmowe zwroty dla klientów. 

Ponadto sprzedawcy mogą wysyłać towar przez usługę „Allegro Kurier24 InPost”, która również gwarantuje dostawę do rąk adresata w następnym dniu roboczym. Wymiary przesyłki są takie same jak minipaczki – suma boków może maksymalnie wynieść 160 cm (najdłuższy – 80 cm) – ale może więcej ważyć, bo od 10 kg do 30 kg. W pakiecie znajduje się też ubezpieczenie przesyłki w cenie usługi oraz bezpłatny zwrot dla klienta.

 

Nadanie paczek w obu przypadkach jest bardzo proste. Można zamówić kuriera lub nadać zamówiony towar w oddziale InPost albo w Punkcie Obsługi Klienta InPost. W ramach tych ofert możesz też zaproponować kupującym przesyłkę pobraniową.

 

 Darmowe zwroty i inne korzyści dla sprzedawców

Jakie korzyści zyskują sprzedawcy Allegro korzystający z usług kurierskich InPost? Przede wszystkim specjalne, niższe ceny za wysyłany towar. Oprócz tego mają gwarancję szybkiego doręczenia towaru, który do klienta dociera w ciągu jednego dnia roboczego od nadania.

Jak każdy, kto prowadzi własny biznes, nie masz pewnie zbyt wiele czasu. Nie zabieramy ci go dodatkowo – bo nasz kurier może odebrać minipaczkę lub inną przesyłkę prosto z miejsca, które wskażesz. Oszczędzasz więc na czasie, bo nie musisz dotrzeć do punktu nadawczego. A jeśli wysyłane przez ciebie paczki mają wartość wyższą od tej, którą zamieściliśmy w cenniku, to możesz liczyć na ich bezpłatny odbiór przez naszego pracownika.

Obie strony transakcji mogą śledzić przesyłki – w każdej chwili mogą sprawdzić, gdzie się ona znajduje. Można to sprawdzić także przez stronę internetową.

Co zyskuje twój klient?

Nasza przewaga nad innymi firmami kurierskimi to m.in. dostępność odbiorców przesyłek do paczkomatów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dlatego twój klient może odebrać zamówiony towar w dogodnym dla siebie momencie. Obecnie na terenie całej Polski działa 5200 takich punktów, a do końca roku będzie ich ponad 6000. W naszej ofercie znajdują się także darmowe zwroty dla kupujących, jeśli będą chcieli odstąpić od umowy lub wymienić zamówiony towar. Jedynym warunkiem jest posiadanie polskiego adresu w danych konta Allegro.

 

Przesyłki InPost są też atrakcyjne cenowo dla kupujących – koszty należą do najniższych na rynku. Wysoka jakość usług, specjalny cennik przesyłek oraz możliwość nadania paczki u kuriera – dzięki naszej ofercie osoby oraz podmioty prowadzące sprzedaż przez serwis Allegro zyskują nie tylko sprawdzonego dostawcę, ale i większe grono klientów. W dzisiejszych czasach szybkie doręczenie (następnego dnia roboczego) ma wielkie znaczenie dla kupujących. A my o tym dobrze wiemy!


Zainteresował temat?

1

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat