Kulturower wystartował ulicami Piotrkowa

Strefa FM Sobota, 12 maja 20183 5510
65 uczestników wzięło udział w Kulturowerze, czyli nocnej grze miejskiej współorganizowanej przez Piotrkowską Grupę Rowerową i Centrum Informacji Turystycznej.

Ładuję galerię...

Uczestnicy rozwiązują zadania dotyczące historii Piotrkowa Trybunalskiego. - Jest to gra miejska, trochę nietypowa, bo na rowerach. W zasadzie jest to pomysł, który zrodził się dawno temu we współpracy z Centrum Informacji Turystycznej. Z roku na rok jest nas coraz więcej, w tej edycji zapisało się ponad 60 osób. Tak dużej gry chyba jeszcze nie było. Muszę przyznać, że nasze nocne gry rowerowe przyciągają więcej uczestników niż te dziennie. Jest to o tyle fajne, że nocą jest mniejszy ruch na ulicach. Należy jednak pamiętać o oświetleniu i odpowiedniej ochronie - mówi Michał Rosiak, z Piotrkowskiej Grupy Rowerowej.


Finał gry przewidziano na godzinę 23. Kulturower to impreza odbywająca się w ramach III Nocy Traktu Wielu Kultur.


Zainteresował temat?

6

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.05.2018 16:52

Na piechotę to nie łaska?

16


gość ~gość (Gość)13.05.2018 07:51

Gdyby tylko jeszcze uczestnicy gry nauczyli się, że chodnik to nie ścieżka rowerowa i nie zajeżdżali pieszym drogi, byłoby kulturalniej. Trochę więcej kontroli ze strony organizatorów.

38


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat