Kulturower ponownie przejedzie piotrkowskimi ulicami

ePiotrkow Poniedziałek, 07 maja 20183 2365
Kolejna nocna edycja zabawy rozpocznie się w sobotę 12 maja przed godz. 20.00 zbiórką cyklistów przed Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11 w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy otrzymają tam wskazówki i będą mogli rozpocząć rywalizację.

W tym roku na piotrkowskich miłośników jednośladów czeka kilkadziesiąt kilometrów trasy i szereg zadań do rozwiązania. - Jak co roku Centrum Informacji Turystycznej wykonuje doskonałą pracę związaną z konstruowaniem zadań. My staramy się ich nieco wspierać, ale w ten aspekt nie ingerujemy bo sami bierzemy udział w Kulturowerze jako zawodnicy. Również przebieg trasy jest sprawą otwartą. Na starcie otrzymujemy punkty, w których powinniśmy się znaleźć i gdzie czekają na nas zagadki. Jedni stawiają na krótki czas dotarcia na miejsce, inni wolą rozplanować całą trasę na samym początku - powiedział Michał Rosiak z Piotrkowskiej Grupy Rowerowej, która wraz z CIT-em organizuje kolejną odsłonę zabawy.

 

Zapisy trwają do 9 maja w godzinach urzędowania Centrum Informacji Turystycznej, czyli między 8.00 a 18.00. - W zabawie może wziąć udział każdy. Osoby niepełnoletnie zapraszamy pod nadzorem rodziców. Górnej granicy wieku nie ma. Jeżeli ktoś woli skontaktować się z Piotrkowską Grupą Rowerową, by wziąć udział w zabawie, to również serdecznie zapraszamy - dodał Michał Rosiak.

 

Tak jak co roku zmagania wygra uczestnik, który najsprawniej wykona wszystkie zadania oraz w najkrótszym czasie dotrze na miejsce finału gry.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.05.2018 06:51

Czy Kulturower może być tak kulturalny i jeździć sobie po lesie i nie blokować ulic?

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat