ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kuchnie Świata: tym razem będzie królować Italia

Wtorek, 21 stycznia 2020 2575
Już po raz kolejny kucharze z piotrkowskiej Karuzeli Smaków zapraszają wszystkich wielbicieli kuchni włoskiej na Wieczór z Kuchniami Świata, który tym razem odbędzie się 25 stycznia, początek o godzinie 19:00! To będzie już drugie spotkanie z regionem Italii.

To właśnie tam skosztujecie ręcznie przygotowanych makaronów i pysznych włoskich deserów, których smak przeniesie Was do Włoch.

 

 

 - Menu przygotował m.in. szef kuchni Restauracji Miód i Wino, znajdującej się w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, by nie pominąć w naszej karcie zarówno popularnych potraw, jak i tych tradycyjnych, o których mogliście nigdy nie słyszeć - zachęcają organizatorzy.

 

 

Spotkania mają formę bufetu. Będzie on dostępny dla wszystkich osób, które dokonają wcześniejszej rezerwacji. W bufecie znajdziecie zupę, kilka dań głównych, deser oraz kilka przekąsek - oczywiście wszystko w oparciu o daną kuchnię. Spotkania odbywają się w godzinach 19:00 - 22:00. Organizatorzy dbają także o odpowiednią oprawę muzyczną i wystrój.

 

Ponadprzeciętna tematyczna aranżacja wnętrz, starannie ułożone menu, dopracowanie szczegółów to coś, co od wielu edycji przyciąga wszystkich fanów Kuchni Świata.

 

Za 79 zł jesz ile chcesz!


Zapisy trwają! Ostatnie wolne miejsca czekają!


Tel. 690 815 915.


Zainteresował temat?

4

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat