ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kuchnie Świata: Skandynawia. Jesz ile chcesz!

Czwartek, 27 września 2018 3367
Już w sobotę, 6 października w Karuzeli Smaków odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kuchnia Świata. Tym razem, będzie ono poświęcone kuchni skandynawskiej.

Ładuję galerię...

Zapewne większość z was próbowała lub chociaż słyszała o skandynawskich potrawach – Karuzela Smaków daje wam możliwość skosztować po raz pierwszy dań kuchni skandynawskiej, bądź przypomnienia sobie smaków północnej Europy. Specjalnie przygotowaliśmy to menu wraz z szefem kuchni restauracji Miód i Wino, by nie pominąć w naszej karcie zarówno popularnych potraw, jak i tych tradycyjnych, o których mogliście nigdy nie słyszeć.

 
Spotkania mają formę bufetu. Będzie on dostępny dla wszystkich osób, które dokonają wcześniejszej rezerwacji. W bufecie znajdziecie zupę, kilka dań głównych, deser oraz kilka przekąsek - oczywiście wszystko w oparciu o daną kuchnie. Dbamy także o odpowiednią oprawę muzyczną i wystrój.

 
Spotkanie odbędzie się 6 października. Zaczynamy o godz. 19:00.
Wstęp: 60 zł

Dzieci do lat 4: bezpłatnie

Dzieci do lat 12: 40 zł


Wymagana wcześniejsza rezerwacja:

tel. 531 640 440

e-mail: restauracja@karuzelasmakow.pl


Zainteresował temat?

2

5


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat