ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kuchnie Świata: Francja. Jesz ile chcesz!

Poniedziałek, 11 czerwca 2018 5142
Już w najbliższą sobotę w "Karuzeli Smaków" w Piotrkowie odbędzie się kolejne spotkanie z kuchniami świata. Tym razem, będzie ono poświęcone kuchni francuskiej. Zapewne większość z Was próbowała lub chociaż słyszała o narodowych potrawach tego kraju – "Karuzela Smaków" daje Wam możliwość skosztować po raz pierwszy dań kuchni francuskiej, bądź przypomnienia sobie smaków zachodniej Europy. Specjalnie przygotowaliśmy to menu wraz z szefem kuchni restauracji Miód i Wino, by nie pominąć w naszej karcie zarówno popularnych potraw, jak i tych tradycyjnych, o których mogliście nigdy nie słyszeć.

Ładuję galerię...

Spotkania mają formę bufetu. Będzie on dostępny dla wszystkich osób, które dokonają wcześniejszej rezerwacji. W bufecie znajdziecie zupę, kilka dań głównych, deser oraz kilka przekąsek - oczywiście wszystko w oparciu o daną kuchnie. Dbamy także o odpowiednią oprawę muzyczną i wystrój. 

 

Spotkanie odbędzie się 16 czerwca. Zaczynamy o godz. 19:00. 

 

Wstęp: 60 zł

Dzieci do lat 4: bezpłatnie

Dzieci do lat 12: 40 zł

 

Wymagana wcześniejsza rezerwacja:

tel. 531 640 440

e-mail: restauracja@karuzelasmakow.pl

 

Karuzela Smaków 

ul. Grota Roweckiego 5

97-300 Piotrków Trybunalski"

 


Zainteresował temat?

4

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat