Kto zostanie wolontariuszem roku 2018? Rusza plebiscyt Stowarzyszenia HARC

ePiotrkow Piątek, 12 października 20180 2219
Rusza plebiscyt Wolontariusz Roku 2018 organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz Piotrkowskie Centrum Wolontariatu z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim.

W tym roku przyznane zostaną aż dwa tytuły: Wolontariusz Roku w kategorii wolontariat indywidualny przyznawany przez Kapitułę Plebiscytu oraz Wolontariusz Publiczności.

 

Prawo do zgłaszania kandydatur do tytułu Wolontariusz Roku 2018 przysługuje: każdej organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej instytucji publicznej działającej na terenie miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej jednostce harcerskiej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego. Ostateczny termin zgłaszania kandydatów minie 9 listopada. Wielka gala, podczas której wręczone zostaną statuetki zwycięzcom odbędzie się 5 grudnia w piotrkowskim MOK-u.

 

Więcej informacji, łącznie z regulaminem i formularzem nominacyjnym, znajdziecie na stronach:

http://www.harc.com.pl/

http://wolontariat.harc.com.pl/

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat