Kto zdobędzie Puchar Lata?

Strefa FM Czwartek, 06 lipca 20171 15761
Podczas wakacji piotrkowscy piłkarze amatorzy nie próżnują. W pierwszym meczu o Puchar Lata Met-Stal wygrał z zespołem Mazur.Shop 2:1. W zainaugurowanych w środę rozgrywkach rywalizuje pięć zespołów.

Ładuję galerię...

W ubiegłym roku o Puchar Lata również walczyło pięć drużyn.

 

 - Zespoły rywalizują w jednej grupie. Każdy zagra z każdym, trofeum wywalczy najlepszy. Obrońcą tytułu jest Starówka, która w tym roku też bierze udział w tych rozgrywkach - powiedział Jacek Łabuziński z OSiR w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Dla większości zawodników jest to doskonała okazja, do tego, żeby przygotować się do rywalizacji w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej i Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.

 

 - W sezonie letnim być może trochę mniej się angażujemy, ale podczas takich spotkań możemy potrenować różne schematy, które można wykorzystać podczas ALPN i AHLPN - powiedział Maciej Baranowski - kapitan zespołu Mazur.Shop.

 

W rozgrywkach mogą również uczestniczyć zrzeszeni zawodnicy. W czwartek (6 lipca) kolejny mecz, o 19.00 Mazur.Shop zmierzy się z Eko-Lukiem. Oprócz wymienionych zespołów o główne trofeum walczą jeszcze zawodnicy zespołu D&D Drewmebel. Docelowo piłkarze będą rywalizować w poniedziałki, środy i piątki. Wszystkie spotkania tradycyjnie będą się odbywać na boisku przy ulicy Zawiłej. Zdobywcę Pucharu Lata poznamy w połowie sierpnia.


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

brutalny ~brutalny (Gość)07.07.2017 10:25

a co to mnie obchodzi

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat