Kto wygra XV Festiwal Folkloru Miejskiego?

ePiotrkow Niedziela, 19 maja 20193 2679
26 kapel podwórkowych zjechało w weekend do Piotrkowa Trybunalskiego, by wziąć udział w piętnastej edycji Festiwalu Folkloru Miejskiego.

Ładuję galerię...

W niedzielę o godz. 10.00 w amfiteatrze miejskim rozpoczęła się trzecia tura prezentacji konkursowych. Grały m.in. Kapela Krośniewiacy czy Mielecka Kapela Podwórkowa. Zespoły ocenia jury w składzie: Leszek Bonar, Lech Nowicki oraz Witold Kabziński.

 

Tego, która kapela okaże się najlepsza, dowiemy się o 16.40, nie tylko poznamy wtedy laureatów, ale odbędzie się też koncert finałowy. 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jerzy Zurek Jerzy Zurekranga19.05.2019 17:52

Pojechałem obejrzeć zwycięzców Przeglądu Kapel i co? Klapa.Zagrzmiało, trochę popadało i Amfiteatr pusty.Pod zadaszeniem pozostał p.Kacperek i Jury. Może władze miasta pomyślą nad zadaszeniem widowni Amfiteatru przed słońcem i deszczem.Impreza super! Pozdrawiam.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat