Kto strzelał do psów w powiecie tomaszowskim?

Strefa FMTomaszów Wtorek, 04 sierpnia 20206 1551
Jak poinformował nas Rafał Goździk, rzecznik prasowy Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce do tego zdarzenia doszło w poniedziałek, 3. sierpnia. Ktoś strzelał z wiatrówki do psów jednego z mieszkańców miejscowości Brzustów w gminie Inowłódz.

Dwa psy mieszańce zostały postrzelone w tylne łapy. Mniejszy z piesków ma kilka śrutowych nabojów, co wykazało prześwietlenie. Zwierzak czeka na operację. Widać, że bardzo cierpi, nie rusza się i ma wielki obrzęk postrzelonej kończyny. Większy jest lżej ranny i lepiej się czuje. Sprawa została zgłoszona na policję.


- Ktoś, kto tak postąpił mógł przy okazji śmiertelnie ranić ludzi tam mieszkających - dodaje rzecznik. Sprawę badają policjanci.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.08.2020 20:45

A może psy były puszczone samopas i agresywne wobec innych ludzi i ktoś się bronił? Na wsiach różne z psami dzieją się przypadki. Popytajcie listonoszy, inkasentów i kurierów oraz rowerzystów. Opowiedzą ciekawe historie. Znam, na ile prawdziwą, lecz mocno prawdopodobną historię, że właściciel psów trzymał je na łańcuchach przy budzie cały dzień bez jedzenia, a wieczorem je spuszczał i gnał do lasu, pola i łąki że słowami "muszą się same wyżywić" i "coś muszą przynieść do chałupy". Każda historia ma bardziej lub mniej smutne tłumaczenie. Co czytelnicy na to? Jak tam z pieskami na wsiach się kontaktujemy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

32


gość ~gość (Gość)04.08.2020 18:33

Zapewne miły sąsiad

40


krajNaOpak ~krajNaOpak (Gość)04.08.2020 17:35

a kara która grozi jest mniejsza niż za posiadanie 10 gram marihuany, kocham ten kraj, to oczywiscie sarkazm, duh!

60


gość ~gość (Gość)04.08.2020 16:45

Jakim trzeba być debilem, żeby zrobić coś takiego? Zatłuc taką gnidę to zbyt humanitarne.

93


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat